Gebelikte sivilcelenme

rosee6

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
69
34
merhaba konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorummm ama 8 hafta 5 günlük hamileyim yüzüm mayın tarlasına döndü ergenlik döneminde bile böyle sivilce çıkartmamıştım burun kenarları alın kaş içi çene yanak heryeri doldu düzenli cilt bakımlarımı da yapıyorum ağır olanları kullanmıyorum ama sabah ve akşam mutlaka temizliyorum ve serum kullanıyorum ama öyle kötü bir halde ki ne zaman geçer ne yapmam gerekiyor bana bi akıl verir misiniz aynaya bakmak istemiyorum

Benimde yüzümün tek noktası bile kalmamıştı sivilce çıkmayan 21.haftadan sonra cildim o kadar guzellesti ki pürüzsüzlesti ki geçiyor merak etmeyin dert etmeyin :)

Benimde yüzümün tek noktası bile kalmamıştı sivilce çıkmayan 21.haftadan sonra cildim o kadar guzellesti ki pürüzsüzlesti ki geçiyor merak etmeyin dert etmeyin :)
ay bende o yola doğru gidiyorummm umarım bir an önce geçerrr bebişinizin cinsiyeti neydii

ay bende o yola doğru gidiyorummm umarım bir an önce geçerrr bebişinizin cinsiyeti neydii
Sizinki daha önce geçer belki ama iz falan da kalmadı siyah siyah olmuştu sivilce çıkan yerler onlar da geçti bisey kalmadı bebeğim erkek :)

Sizinki daha önce geçer belki ama iz falan da kalmadı siyah siyah olmuştu sivilce çıkan yerler onlar da geçti bisey kalmadı bebeğim erkek :)
sağlıkla büyüsün inşallahhh doğmadıysq da sağlıkla al kucağınaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…