Gebelikte nişan gelmesi

Ucarkbr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
52
8
28
Merhaba arkadaşlar ben 33+3 günlük hamileyim 10 gün önce hastanede yattım açılma ve sanci yüzünden ama 10 gündür de kanlı bir akıntım var sümüksü şeklinde neden oluyo acaba doğum ne zaman gerçekleşir. Resim atacağım ama şimdiden resim için çok özür dilerim ☹☹

Geçmis olsun 2 hafta daha dayanin lutfen🙏bence olumsuzda düsunmeyin belki enfeksiyon olmustur,belkide acilma olmus hastanede yatmissiniz ya onlardan dolayi olan biseydir.36.haftaniza girinde bi.ama kendinizi yormayin ve lutfen aklıniza dogumu getirmeyin ne düşünürseniz onu yasarsiniz guzel dusunun saglikla alin bebeginizi kucaginiza insallah

Kötü düşünmüyorum ama iki gündür aşırı derecede sancim oluyo akşamları ve resim de paylaştığım şey de iki gündür de gelito ister istemez endişe ediyorum

Hemen doktora gidin. Bana da nişan gibi geldi. Çok geçmiş olsun umarım bebek zamanına kadar dayanır.

Merhaba arkadaşlar ben 33+3 günlük hamileyim 10 gün önce hastanede yattım açılma ve sanci yüzünden ama 10 gündür de kanlı bir akıntım var sümüksü şeklinde neden oluyo acaba doğum ne zaman gerçekleşir. Resim atacağım ama şimdiden resim için çok özür dilerim ☹☹
Direk acile gidin yatış yapılır . Nişan çünkü bu normal bişey değil bu durumda nasıl sizi birakiyolar anlamış değilim . Benim iki gün böyle geldi ikinci günün sonunda da suyum ama benik doğumum yakindi herkeste aynı şey olacak değil ama hastane de dursaniz daha iyi olur riske atılacak bı durum değil ciğer geliştirici filan vurulması lazım

Nişan oldunuğunu düşünüyorum İmkanınız varsa doktora gidin hemen haftanız erken inşallah zamanını bekler. Fakat foto paylaşman pek hoş olmamış

Direk acile gidin yatış yapılır . Nişan çünkü bu normal bişey değil bu durumda nasıl sizi birakiyolar anlamış değilim . Benim iki gün böyle geldi ikinci günün sonunda da suyum ama benik doğumum yakindi herkeste aynı şey olacak değil ama hastane de dursaniz daha iyi olur riske atılacak bı durum değil ciğer geliştirici filan vurulması lazım
Hastanede yattım ve ciğer geliştirici falan vuruldu ama yinede çıkarıldım

X