Gebelikte mide sorunu

Gonul388

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
138
48
27
İyi akşamlar kizlar. Kizlar bn hamileyim ve arada midem bulaniyo ve midem eşkiyo gibi oluyoo yemek yiyorum ama isteyerek degil ve 2 saat sonra tekrar acıktigimi hissediyorum. Sizce neyapmama lazim boyle yasayan var mi yardimci olur musunuz?

İyi akşamlar kizlar. Kizlar bn hamileyim ve arada midem bulaniyo ve midem eşkiyo gibi oluyoo yemek yiyorum ama isteyerek degil ve 2 saat sonra tekrar acıktigimi hissediyorum. Sizce neyapmama lazim boyle yasayan var mi yardimci olur musunuz?
Gaviscon gebelerde kullanılan bir şurup .
Mide yanmasina birebir

Dogru diyorsunuz fiyatta sorun yok ama yinede sormak istedim. Peki surekli acıkıyorum ne yapapmam lazim bana bir yardimci olur musunuz
Hep acikacaksiniz
Benim arkadaşım ve eşimin halası adet olmuyoruz dediklerinde
Hep karnınız gurulduyor mu demstim evet demişlerdi ve hamilesiniz demiştim test yapmışlardı öyle de çıktı .

Bu gebelikte bı süreç galiba
Maalesef bağırsaklar rahmin genislemesinden ötürü sıkışma buzusmemi ne yasiyorlarmis o yüzden sürekli guruldama yaşanıyor
Aç gibi hissediyorsunuz ama değilsiniz

Bu durumda bikac tane ceviz veya çiğ badem çiğ kaju fındık ve beyaz leblebiler var ya onlardan tuketmeniZ öneriliyor
Kefir ve yoğurtta tüketebilirsiniz bir çay bardgai kadar

Hep acikacaksiniz
Benim arkadaşım ve eşimin halası adet olmuyoruz dediklerinde
Hep karnınız gurulduyor mu demstim evet demişlerdi ve hamilesiniz demiştim test yapmışlardı öyle de çıktı .

Bu gebelikte bı süreç galiba
Maalesef bağırsaklar rahmin genislemesinden ötürü sıkışma buzusmemi ne yasiyorlarmis o yüzden sürekli guruldama yaşanıyor
Aç gibi hissediyorsunuz ama değilsiniz

Bu durumda bikac tane ceviz veya çiğ badem çiğ kaju fındık ve beyaz leblebiler var ya onlardan tuketmeniZ öneriliyor
Kefir ve yoğurtta tüketebilirsiniz bir çay bardgai kadar
Gercektennn cok cok sagolun yaaa teşekkürler ederim 🌸🌸🌸🤗🤗🤗

X