Gebelikte meme de kitle

Canım hareket ediyor gibi ama düzgün yüzeyli değil böyle çıkıntılı gibi kitleler
abla kotu bir sey olsa mamogrsfi ve ultrasonda cikardi zaten kitlenin icinde kanlanma falan da olurdu sen hic korkma onlem icin yapmislardir benim arkadasimda senin gibi ayniydi ama iyi huylu cikti onunki cok buyuk diye aldiriyordu seninkinin boyutu ne kadar ki ve aile oykunuzde meme kanseri var mi

Canım hareket ediyor gibi ama düzgün yüzeyli değil böyle çıkıntılı gibi kitleler
benimki tam yusyuvarlak abla o yuzdennbir sorun gormediker herhalde

hareket edince iyi huylu oluyor degil mi

Ailede yok bende birden fazla kitle var zaten yukardaki yazdığım raporda boyutları yazıyor 4 cm civarı ikisi. Ailede hiç yok

Ailede yok bende birden fazla kitle var zaten yukardaki yazdığım raporda boyutları yazıyor 4 cm civarı ikisi. Ailede hiç yok
abla en kotu aldirirsin ya kotu bir şey oldugunu zannetmiyorum hamileysende nasil regl oncesi goguslerde degisiklik oluyorsa hamileykende ayni sekildir emin ol ki kotu bir sey yoktur

abla en kotu aldirirsin ya kotu bir şey oldugunu zannetmiyorum hamileysende nasil regl oncesi goguslerde degisiklik oluyorsa hamileykende ayni sekildir emin ol ki kotu bir sey yoktur
İnşallah canım dua edin olur mu inşallah hamileliğe bağlıdır. Kötü bişe olmasında ameliyata iğneyle boşaltmaya her şeye razıyım

inşallah temiz çikar sonucunuz

Benim iki göğüste de var yıllar önce teşhis koyuldu ama iyi huylu dedikleri için çok üstüne düşmedim. Gebelikte bir tetikleme oluyor mu bilemiyorum bende hamileyim şu an gitmek lazım aslında. Rabbim şifa versin size de kötü sonuç almazsınız inşallah

Önceden iyi huylu dendiyse bişe olacağını sanmıyorum. Amin Allah razı olsun teşekkür ederim

Merhaba canım nasılsın ? Çıktımı sonuclarin

Merhaba bende 7+5 haftalık hamileym. 4 ay önce göğsümde şişlik fark ettim. 1 ay önce biyopsi oldum sonucum eksik çıkmış d3di doktor. Büyük hastaneye git dedi ama rapor da malinng tümör yazıyor . Sonucunuz çıkınca yazar misnz. Ben sonucumu atayım sz bakın

Eklentiler

• 20240420_014539.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 169
Buda ultrason sonucm

Eklentiler

• Screenshot_20240420-134127_Chrome.jpg
    70,2 KB · Görüntüleme: 153
Allahım gönlüne ferahlık versin canım.15 günde çıkıyor galiba sonuçlar
Bir ay oldu benim sonuçlar neredeyse o
Hiç anlamadım sonucu ama ben kötü olduğunu düşünmüyorum iyi bi hastaneye ve profa görünmeni tavsiye ederim. Benim sonuçlar çıkınca da paylaşırım

Merhaba canım sen doktora sizin bir yorumunuz yokmu falan diye sormadinmi ya da neden malignite yazıyor olabilir diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…