Gebelikte kaşıntı

Gülüm ben bi ara gebelik kaşıntısı diye bir şey okumuştum . Bu kolestaz neyse onunla aynı mı bilmiyorum ama :/ ben de bazen (hamilelikten öncede) oluyordu misal uyuyamadığımda gece filan . Ilık duş iyi geliyordu . Doktora gidene kadar belki yardımcı olur . Ama ihmal etme sakın
Bizi de haberdar et , inşallah önemli birşey değildir .

İnsallah benim de erkek olacağı içindir
İçimde hep erkek hissi var zaten :)

Geldim şimdi doktora
Duş Bennde aldım ama geçici çözüm oldu
Hiç uyumadan işe gideceğim bir de doktordan snr
Sonucu yazarım

Ilerki haftalarda gobekte vs oldu benim malum gobek buyuyo ve geriliyi diye.. senin icin erken sanki.. bolca nemlendir

en yakın arkadasım tıpkı böyle olmuştu, doktor nasıl bir çözüm buldu hatırlamıyorum ama acaip kaşınıyordu hamilelik boyunca, sıkıntı etmeyın olabiliyor yani...

hemde nasıllll, maşallaahhhh
hiç korkmayın, arkadasım benı arar ve kaşınmaktan öleceğim derdi, bebeği etkileyen birşey olmuyor, merak etmeyin, tabi ki doktorunuza gidin, şuan sağlıklı 5 yaşında kızı var, içinizi ferah tutun

Bebeği sağlıklı doğdu mu

Benim 6. Ayda basladi. Cok cok cok zordu. Gecekeri kasiniyodum. Vucudum yara bere icinde kalmisti. Hala bacaklarim da tırnaklarımin izi duruyor. Hic birseyden fayda görmedim rahat 1000 lira losyonlara karisimlara para doktum. 2 saatlik uykum olurdu. Cok kotuydu ya. Umarim degildir.

Benim 3. Ayda
Bennde gece hiç uyumadım ve işe geldim uyumadan
Sana dr lar ne DEDİ peki ?

Benim 3. Ayda
Bennde gece hiç uyumadım ve işe geldim uyumadan
Sana dr lar ne DEDİ peki ?
Hamilelik kasintisi yani kolestaz. Bebege bir zarari yok cok sukur. Ama cok stresli bir donemdi benim icin sabah 4e kadar uyuyamazdim ne yazikki. Surekli kasinir aglardim. 48 saat uyuyamafigim olurdu cok yorgun olurdum.
Doguma 1 hafta kala o kadar uyudum o kadar uyudum ki nefes almaya usendim uyumaktan dogumdan sonrada azalarak bitti.

Çok üzüldüm senin adına da
Neyseki gecmıs gitmiş
Kolestaz ı okudum Bennde karında bebek ölümü ua da hasara yol açabilir DEDİ cok korktum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…