Gebelikte kan sulandırıcı

kardelen522

Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2022
45
20
30
kızlar yardımcı olurmusun 2 gebelik kaybım vardı kromozon testinde pıhtılaşmadan dolayı denildi. Şuanda hamileyim kan sulandırıcı kullanıyorum doktorum bırak dedi bişiy olmaz dedi pıhtılaşman cok yüksek degıl dedi bende teredtüt ettim doktor riske girmeyelim dedim bu konuda riski gebelik doktoruna gözük dedi Konyada bu konuda anlayabilen bi doktor lazım var mı bildiğiniz duydugunuz

Hemen başka bi Dr bulun, tup bebek doktorları deneyimli bu konuda benimde bir kaybım var pihtilasma eğilimi vardı ve bi sonraki gebeligimde doğuma kadar kullandım kan sulandirici igne belli bir aya kadar her gün 6 aydan sonra gün aşırı vurulmustum,ki senin 2 kaybın varmış riske atma Konya'daki yaşamıyorum oyuzden Dr bilgim yok orda

İki uzman tavsiyesi hep daha dogrudur. Başka bir doktora da görünün ama naçizane fikrim bir de kardiyoloji doktoruna görünmeniz. Kan sulandırıcılar konusunda çok çok daha bilgi sahibiler, kullanmanız gerekiyorsa kesin olarak söyler size

yaaa orayada alırım bir randevu cok tşkler

Doktorum tüp bebek uzamanı ama kararsız kaldım dedi başka doktora git dedi bana şuan doktor araştıyorum bana kalırsa kullanama gerek yok dedi ama ben ihtimaller üzerinde bi karara varılmasını istemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…