Gebelikte kahverengi akıntı

Mstfamls

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2019
986
1.458
34
Arkadaşlar, tüp bebek ile 14 haftalık hamileyim fakat sürekli kahverengi akıntı geliyor, kimi zaman açık kimi zaman koyu veya çamur gibi bu ne zaman geçer başına gelen var mı? Zor kavuştuğum için sürekli tedirginim Doktora da bir kaç defa gittim ama kanama alanı görülmüyor, normal diyorlar. Gel de bana bunu anlat işte, benim gibi bu durumu yaşayıp sağlıkla bebeğini kucağına alan var mı???

Merhaba benimde beş altı haftalık hemen hemen yani henüz kese ve bebeğe bakmadı doktor erken die . İlk yerleşme kanaması geldi iki üç gün sürdü geçmişti aradan iki gün geçti yine başladı kahverengi pembe geliyor acile gittim illaki kanama riskli ama yüzde doksan beş sorunsuz oluyor dedi progestan fitil verdi iki gündür kullaniorum ama hala geliyor kasıklarımda da biraz ağrı var normal olarak yeni oluştuğu için. Hemşire arkadaşım var onunla konuştuk oda ilk zamanlar olur çok acı ağrı ve çok kan gelmesi durumunda düşük ve dış gebelik olur öyle değilse korkma dedi ama insan endişe ediyor salyali şekilde bazen kahve bazen pembe oluyor lavaboya gitmeye korkuyor insan peceteye gelicek kadar oluyor bu durumu yaşayan var mı korkuyorum

Merhaba ne durumdasınız keseyi gördüğünüz mü? Bende 6-7 haftalık hamileyim 9 gündür kahverengi lekelenmelerim var bir gidiyor bir geliyor progestan kullanıyorum ama geçmiyor korkuyorum neden olur diye

merhaba bende tüp bebek tedavisiyle gebe kaldım transferimin 9.gününden beri kahverengi lekem arada kırmızı lekem var 1 ay oldu hala devam ediyor sizin ne zaman geçti acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…