Gebelikte çatlak oluşumunu önlemek isteyenlerin paylaşım alanı

• Konu Sahibi sherry456
  • Başlangıç Tarihi
Kullanipta memnun oln var,steyi bilmiyorum canım
Teşekkür ederim canım kullanirsan bilgilendirirsen sevinirim[/QUOTE]
Ne kullanırsanız kullanın cildiniz esnek değilse çatlar. Ben ilk aylar ersağ bebel yağı kullandım sonra zor geldi hergün sürmek bıraktım. Şükür hiç çatlağım yok, tamamen ciltle alakalı bence

Konu 2008 de acilmis coktan dogurmussunuzdur:) konuyu tamamen okuyan arkdaslarfan yardim istiyorummm kullanipta hic catlagi olmayanlar lutfen yardım
bende 10 haftalık hamileyim canım. araştırmalarımdan anladığım kadarıyla biraz cile bağlı bir şey ama tabiki de kendi haline bırakmayacağız. ben lierac ya da mustela sürmeyi düşünüyorum biraz pahalı olabilir ama 1 defa alıyorsun. bir de duştan sonra nemli cilde masaj yaparak sürmek lazım iyice emilsin diye. herşeyden önemlisi çoook su içmek çünkü çatlaklar içten oluşuyor cildi içten nemlendirmenin en iyi yolu su..

Lierac çatlak kremi super iki dogum yaptım sıfır çatlak bir cok urun alıp denemeye değmez tavsiye ederim

Lierac çatlak kremi super iki dogum yaptım sıfır çatlak bir cok urun alıp denemeye değmez tavsiye ederim

Teşekkür ler aldım ben tam 3 aylık oldum nezaman başladın sen?
Johnson bebe yagi ve lierac aldım erken mi acaba diyorum, arada yag iki günde birde krem sürüyorum ,bilemedim ki kimisi doğumda n sonra olur çatlak yaklaşınca sur diyo

canım bence bebe yağına devam et ben bebe yağı kullanıyorum erkenden başlamıştım iyikide başlamışım.karnımda hiç çatlak oluşmadı 1-2 çizgi var sadece.ama bacaklarıma yani kalça kısmıma pek sürmedim 1 hafta önce sol bacağımda çatlak oluştu.şuan 38 haftadayım.ben johnson baby nin lavantalı light oil spreyini kullndım umarım en az çatlakla bitirirsiniz.
iyi geliyosa bende kullanıyım en iyisi

Kızlar bizde eşimle uzun zamandır istiyoruz ama olmuyor tabi bu RABBİM in bileceği bisey olmuyorsa bir sebebi vardır ama bende her belirtiyi bisey var sanıyorum tabi ama malesef. Şuan hamile değilim ama 2 gün önce bacağımda çatlaklar olmaya başladı ilk defa başıma geliyor ve merk esiyorum kırmızı çizgiler oldu

Kızlar bizde eşimle uzun zamandır istiyoruz ama olmuyor tabi bu RABBİM in bileceği bisey olmuyorsa bir sebebi vardır ama bende her belirtiyi bisey var sanıyorum tabi ama malesef. Şuan hamile değilim ama 2 gün önce bacağımda çatlaklar olmaya başladı ilk defa başıma geliyor ve merk esiyorum kırmızı çizgiler oldu

Kızlar cevp veren yok mu yaa

Çatlak oluştuktan sonra gidermek çok zor. Yeni oluşmaya başladıysa belki çatlaklar için krem ve bol su içerek önüne geçebilirsiniz.

selam kızlar nuxe kuru yağı gebelik çatlakları için kullanan ve memnun olan var mı? teşekkürler.

X