Gebelikle yerleşme kanaması

29 ekimde görülen adet acaba kaç gün sürüyor herkes aynı değil yada döllenme hemen olmadı bilemezsiniz bu kadar sert çıkış sağlamanızada gerek yok ayrıca ısrarla adet diyişinize takıldım zaten ozaman çoçuk varmış ki seyahatten dönüşde öğrendik siz herkese yorum yapmayın bence ayrıca bazı kadınlar adet görüpde hamilede olanlar var herkes kadın doğum olmuş burda bu kadar fevrilik gereksiz ! ama yinede güzel dilekleriniz için teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin
Canım biraz stres var galiba arkadaş kötü bişey yazmamış yardımcı olmaya çalışmış sadece hayırlı uğurlu olsun bu arada Rabbim kucağını dolu etsin

Adet olmuşsunuz gebelik yoktur.
Merhaba efendim sizin yardımıza ihtiyacım var ben 20ocak saat öğlen 12de çatlama inesi vurdum bıgun 16gündür adet olmadım adetime 3gün var kendimde bazı belirtiler yaşadım mesalla dün aşiri derecede idrara gittim bıgun de gittim ama çok gitmedim az az gidiyorum ve sırtımda çok yanma oluyor nşr bir şey yapıncaya kadar sırtım yanıyor sanki soba yanıyor hamile bayanlara yardım istiyorum

X