Gebelikle yerleşme kanaması

Herkese merhaba başımdan şuan şöyle bir olay geçiyor ve halada çözemiyorum 29 Eylül de regle olmam gerekti ama olmadım 3gün geçti test yaptım negatif çıktı sonra 3üncü günde bir kanama oldu ama 24 saati doldurmadı aradan 2gün geçti sağlık ocağında kan testi yaptırdım ama yine negatif çıkdı ve kan testini verdiğim gün çok hafif sadece peçeteyle gelen bir kanama oldu ama bazen kahverenginde bazende kırmızı test yapıyorum çıkmıyor idrar testi yapıyorum yine çıkmıyor ama adet de olmuyorum ve 28 günde 1 olan hiç günümü şaşmayan biriyim ara ara kramplarım oluyo ama adet yine olmuyorum bu tarz olay yaşayan hamile olan yada farklı bir gebelikle sonuçlanan oldumu merak ediyorum ayın 12sinde doktora gidicem randevu olduğu için bekleyemiyor insan merak ediyor. 🙏

Buna benzer Bi olay bende yaşıyorum şimdi
Bende kan verdim negatif çıktı ama sol kasığımda sanki bişey varmış gibi hissediyorum ağrılar sızılar belimde ağrı oluyor. İçimdeki ses var diyor bilemiyorum. Bazende insan çok istediği için yokluğuna inanmak istemiyor. Bendeki psikolojik diye düşünüyorum. Bende randevu aldım ayın 19'na. Hakkımızda hayırlısı diyelim. İnşallah rabbim isteyen herkese nasip eder 🤲❤️

Buna benzer Bi olay bende yaşıyorum şimdi
Bende kan verdim negatif çıktı ama sol kasığımda sanki bişey varmış gibi hissediyorum ağrılar sızılar belimde ağrı oluyor. İçimdeki ses var diyor bilemiyorum. Bazende insan çok istediği için yokluğuna inanmak istemiyor. Bendeki psikolojik diye düşünüyorum. Bende randevu aldım ayın 19'na. Hakkımızda hayırlısı diyelim. İnşallah rabbim isteyen herkese nasip eder 🤲

Amin inşallah ama inanın o hissiyat bendede var ara ara göğüslerimde ağrı oluyo bazen yok ya öyle bişey diyorum bu sefer bel kısmında ağrı oluyo zaten krampları hiç söylemiyorum bunlar herzaman da olmuyo 1 gün oluyosa 2gün yok ama reglede yok ama Allah’ında bir bildiği vardır onada bişey diyemeyiz hakkımızda hayırlısı olsun 🙏

Amin inşallah ama inanın o hissiyat bendede var ara ara göğüslerimde ağrı oluyo bazen yok ya öyle bişey diyorum bu sefer bel kısmında ağrı oluyo zaten krampları hiç söylemiyorum bunlar herzaman da olmuyo 1 gün oluyosa 2gün yok ama reglede yok ama Allah’ında bir bildiği vardır onada bişey diyemeyiz hakkımızda hayırlısı olsun 🙏

Amin inşallah herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda 🤲❤️

Hanımlar 23 eylül yumurtlama günümdü 4 ekimde sabah 6 da kurulanırken iki damla kan geldi cok azdı bide saat 10 da geldi başka hic gelmedi peşine hep beyaz akıntı geldi 7 ekim adet olmam lazımdı olmadım 8 ekimde akşam erken gebelik testi yaptım negatif cıktı acaba akşam yaptıgım icnmi cıkmadı sizce o kan yerleşme kanıysa idrar testinde ne zaman pozitif cıkar hastaneye gidip kan testi verme durumum yok lütfen yardımcı olun

Canım sonuç ne oldu? 🌸🙏🏻

Rahim kalınlığına göre değişkenlik gösterir bu. Yerleşme olsa gebelik oluşur kanda çıkardı canım.
Hamileyim demekki ilk hafta çıkmadı 4. üncü haftada çıkdı birde %de 90 çıkardı demişlerdi iyiki hislerime güvenip yaptırmışım yanlışlıkda yapan yerler var

Kızlar selam gebelikte yerleşme kanaması herkes de oluyor mu bide ne zaman kaçıncı haftada yaşanır bilgisi olanlar yazabilir mi
Herkeste olmuyor canim. Ama su kisilerde olur veya bu kisilerde olmaz diye birsey diyemeyiz cunku daha kanitlanmis birsey yok ortada. 😊Yinede kimsenin yasamasini istemem. En ufak kanama insani cok kotu etkiliyor

Herkese merhaba başımdan şuan şöyle bir olay geçiyor ve halada çözemiyorum 29 Eylül de regle olmam gerekti ama olmadım 3gün geçti test yaptım negatif çıktı sonra 3üncü günde bir kanama oldu ama 24 saati doldurmadı aradan 2gün geçti sağlık ocağında kan testi yaptırdım ama yine negatif çıkdı ve kan testini verdiğim gün çok hafif sadece peçeteyle gelen bir kanama oldu ama bazen kahverenginde bazende kırmızı test yapıyorum çıkmıyor idrar testi yapıyorum yine çıkmıyor ama adet de olmuyorum ve 28 günde 1 olan hiç günümü şaşmayan biriyim ara ara kramplarım oluyo ama adet yine olmuyorum bu tarz olay yaşayan hamile olan yada farklı bir gebelikle sonuçlanan oldumu merak ediyorum ayın 12sinde doktora gidicem randevu olduğu için bekleyemiyor insan merak ediyor. 🙏
29 ekimde adet olmam gerekiyor olmadım demişsin üstüne görme diyorsun ya o yüzden diyorum. Üstüne görmüş olsan şuan iki aylık hamile olmuş olman gerekirdi. Adet olmuşsun ve yeni ayda hamile kalmışsın ki 4 haftalık hamile olman da bunun bi göstergesi. Yaklaşık iki hafta önce girdiğin bi ilişkiden hamile kalmışsın yani. Hayırlısı olsun

29 ekimde adet olmam gerekiyor olmadım demişsin üstüne görme diyorsun ya o yüzden diyorum. Üstüne görmüş olsan şuan iki aylık hamile olmuş olman gerekirdi. Adet olmuşsun ve yeni ayda hamile kalmışsın ki 4 haftalık hamile olman da bunun bi göstergesi. Yaklaşık iki hafta önce girdiğin bi ilişkiden hamile kalmışsın yani. Hayırlısı olsun
29 ekimde görülen adet acaba kaç gün sürüyor herkes aynı değil yada döllenme hemen olmadı bilemezsiniz bu kadar sert çıkış sağlamanızada gerek yok ayrıca ısrarla adet diyişinize takıldım zaten ozaman çoçuk varmış ki seyahatten dönüşde öğrendik siz herkese yorum yapmayın bence ayrıca bazı kadınlar adet görüpde hamilede olanlar var herkes kadın doğum olmuş burda bu kadar fevrilik gereksiz ! ama yinede güzel dilekleriniz için teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin

29 ekimde görülen adet acaba kaç gün sürüyor herkes aynı değil yada döllenme hemen olmadı bilemezsiniz bu kadar sert çıkış sağlamanızada gerek yok ayrıca ısrarla adet diyişinize takıldım zaten ozaman çoçuk varmış ki seyahatten dönüşde öğrendik siz herkese yorum yapmayın bence ayrıca bazı kadınlar adet görüpde hamilede olanlar var herkes kadın doğum olmuş burda bu kadar fevrilik gereksiz ! ama yinede güzel dilekleriniz için teşekkür ederim allah isteyen herkese nasip etsin
Fevri yazdığımı nerden çıkardınız ki? Neye dayanarak söylediniz bunu? 29 eylül demişsiniz ekim değil ona istinaden yorum yapılıyor ki burada yanlış yönlendirme olmasın.

X