Gebelikle ilgili sorular

merhaba bora bey 25 yasındayım 1 kızım var 2. gebelik planlıyorum fakat en bastan beri adet düzensizliğim bvar sürekli farlutal içiyorum birde duphaston içmek istiyorum onu nasıl kullanmalıyım 1 kutu bitince 2. kutuya nasıl baslamalıyım duphaston kullananları çoğu adeti düzene girmiş senelerdir farlutal kullanıyorum düzene girmedi hormon tahlillerim ve muayelerim temiz yumurta tembelliğim var

Duphaston da farlutal gibi progesteron içermektedir. Gebelik düşünüyorsanız doktor kontrolünde gebe kalmonız daha kolay olacaktır. Gebe kalmanız dileğiyle

merhaba hazıran 25 de kürtaj oldum patolojı raporumda yazanları anlayamıorum yazsam bılgılendırırmısınız?

ön tanı :O05.4 DÜŞÜK,DİĞER,
doku alınış şekli:RC
makroskopi:8*7*3cm küretaj materyali.
tanı:KAVUM:KÜRETAJ: KORYON VİLLUSLARI

yazıyor raporumda.

ön tanı :O05.4 DÜŞÜK,DİĞER,
doku alınış şekli:RC
makroskopi:8*7*3cm küretaj materyali.
tanı:KAVUM:KÜRETAJ: KORYON VİLLUSLARI

yazıyor raporumda.

Çok geçmiş olsun. Düşük materyalinde görülebilecek bulgular yazıyor. Bir problemden bahsetmiyor. gebe kalmanız dileğiyle...

sl soktor bey ben 20+4 haftalık ikizlere hamileyim dün banyoda farkettim vajinamın sol kenarında belirgin birşişlik vardı baktığımda kalın bir damar gördüm şişlik bugün yok gibi ama damar hala belli sizce ne olabilir teşekkürler

Muayene etmeden yorum yapmam yanlış ama sıklıkla varise bağlı olabiliyor. Sağlıklı bir gebelik dilerim...

doktor bey ben ayın 31 hastaneye gittim ve bebegime bakındı bana 6+6 haftalık dedi ama anlamadım tam olarak şuan bebegim kaç haftalık oluyo

doktor bey ben ayın 31 hastaneye gittim ve bebegime bakındı bana 6+6 haftalık dedi ama anlamadım tam olarak şuan bebegim kaç haftalık oluyo

Gözünüz aydın, Ayın 31 inde bebeğiniz 6 hafta 6 günlükmüş. Allah tamamını erdirsin. sağlıklı bir gebelik dilerim...

merhaba dr bey benım adet duzenım mayıs4 hazrn 4 hazıran 26 temmuzda olmadım agustos 4te beklıordum olmadım dun yanı 5ınde test yaptım ıdrar testı negatıf hazıran ayında ayrıntılı hormon ve kan tahlıllerım oldu bırsey cıkmadı kısste yok demıstı dr 2 ayda olusabılırmı ve neden olamadım arada kasık agrım oluor lutfen cewabınızı beklıorum

Sizi muayene demediğim ve bulgularınıza göre test isteyemediğim için yorum yapabilmem mümkün değil. Çok geçmiş olsun...

Sizi muayene demediğim ve bulgularınıza göre test isteyemediğim için yorum yapabilmem mümkün değil. Çok geçmiş olsun...

tesekkurler dr bey fakat adet olmadım ıdrarda cıkmadanda kan tahlılı yaptrmak ıstemıorum ne onerırsınız hamıle olma ıhtımalı olabılırmı

hocam bişey soracagım ya benim 12haziran son adet tarihim ama dünden beri karnımda kıbırdamalar hissediyom gibi olabilirmi

merhaba hocam
ben bebeğimizin gelişimi ve kalbi durduğu için 13 gün önce kürtaj oldum ve bu gün patoloji sonucunu aldım.
klinik bulgu ve klinik tanı:8 haftalık missed abortus.tıbbı tahliye
mikroskobik bulgu:6cc hacminde kanamalı düzensiz doku parçaları
kalan doku:+
örnek blok sayısı:1
mikroskobik bulgu:kesitlerde geniş eozinofilik stoplazmalı,yer yer inflamatuar hücreler de içeren desidualize doku ve trofoblastik hücrelerde çevrili,stroması gevşek bağ dokusundan oluşan koryon villusları izlenmektedir.
tanı:kavum uteri,kürtaj
kanamalı desidua,immatür koryon villusları
sizden ricam bu sonuç ne anlama geliyor yorumlarsanız çok sevinirim.

doktor bey pekı yumurtlama gunum nezaman acana sırasıyla soyle mayıs4 hazıran4 hazıran26 temmuz yok agstos7 cewabınızı beklıorum tsk

hocam bişey soracagım ya benim 12haziran son adet tarihim ama dünden beri karnımda kıbırdamalar hissediyom gibi olabilirmi

İlk gebelikte 18-20, ikinci gebelikte ise 16-18. gebelik haftalarından itibaren bebeğinizin hareketlerini hissedersiniz. Bebeğiniz henüz leğen kemiğinin içinde bu nedenle hissettikleriniz bebek hareketleri değildir. >Sağlıklı bir gebelik dileirm..

Sonuç düşük yaptığınız anlamına geliyor. Çok geçmiş olsun Patoloji bize düşük nedeni hakkında maalesef bilgi vermiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…