Gebeliğe Hazırlık Gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

melis1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
63
32
25
Merhabalar herkese burayı çok baktım ve okudum iyi insanlar var ve sizlere danışmak istedim ablalarım kaç kez test yaptım hep silik çıkıyor ve dün yaptım anlamadım hiç bişey bi baksanız bi yardımcı olsanız daha tecrübeli vardır anlayan şimdiden teşekkürler ..

Eklentiler

• IMG_9550.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_9549.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 52
Kuzum aynı ben de eczaneme söylemiştim daya doktor yalancı pozitif veriyormuş falan onlar yan sanayidir dedi kutusu daya doktor ama içine artimed koyuluyor gibi düşün dedi bu testi ben bir akrabama denettim asla pozitif çıkarmadı dedi ben de güvenip aldım ve silik bir çizgiyle pozitifi gördüm 4 tane üst üste yapmıştım dördü de pozitif çıkınca kan verdim. Umarım senin de doğrudur ve sağlıkla alırsın kucağına

Merve canım sen ne görüyon var dimi gölge var görüyorum rabbim seninle olsun dualarım seninle sen beni dinle yarın yine yap en iyi test al canım

Abla o kadar tuhaf bir heyecan var ki gideyim kan vereyim mi vermiyim mi yarını bekliyim bilmiyorum ne yapacağımı geç çıkmazsa şimdi bu saatte alıp götürsem eşimi o zaten gelir ama yormak da istemiyorum ya çıkmazsa diye altı aydır hep bir hayal kırıklıdayız çünkü yine aynısı olacak diye ödüm kopuyor

Sakın çaresiz hissetme kendini sana az önce söyledim pozitif düşün herzaman güzel düşün Rabbim büyük sen yarın bekle al test dene erkenden yap var gördüm ben çizgiyi sen yap çıktı gibi hastaneye hemen git canım benim dualar et ben erken öğrendim Merve’ye sor canım nasıl bekledim kontrole gitmek için sabırla bekle canım Allah sabırla bekleyenlerle herzaman yanında

Ablam benım ya cok cok teşekkür ederim eczane evımın altında var ama aynı marka yoksa hemen smdı ıner alırdım vallahi

Ya çok sevindim

İyi geceler canım benim güzel bir uyku uyu şimdi sabırla bekle yarını Allah’a emanetsin
Elımde son bır tane ovulosyın testı kaldı genelde oyle de anlayanlar olmus bende dedım yapım koyulasma var ama bebek olsa ikisde aynı olurdu demı abla

Eklentiler

• IMG_5735.jpeg
    19,4 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_5736.png
    713,2 KB · Görüntüleme: 8
Bende de erken gebelik yoktu kaset test yaptım 4 gün var BAT’a ben gölge görüyorum ama yanılıyor muyum acaba ? Resimleri koyultarak da ekliyorum

Eklentiler

• IMG_5068.jpeg
    40,1 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_5059.jpeg
    38,3 KB · Görüntüleme: 8
Bende de erken gebelik yoktu kaset test yaptım 4 gün var BAT’a ben gölge görüyorum ama yanılıyor muyum acaba ? Resimleri koyultarak da ekliyorum
Evet var kaset teste guvenıyorum erken yanıltabılıyor cunku yarın tekrsr yap hepımız yarına kaldık vallah en ıyısı kan vermek bendr yarın tekrsr yapıcam sonra kan verıcem herseyın hayırlısı olsun hepımız hakkında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…