Gebeliğe Hazırlık Gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

melis1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
14
9
25
Merhabalar herkese burayı çok baktım ve okudum iyi insanlar var ve sizlere danışmak istedim ablalarım kaç kez test yaptım hep silik çıkıyor ve dün yaptım anlamadım hiç bişey bi baksanız bi yardımcı olsanız daha tecrübeli vardır anlayan şimdiden teşekkürler ..

Eklentiler

• IMG_9550.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_9549.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 17
bu testin iyi olduğunu okumuştum ilk 5 dk içerisinde çıktı ise doğrudur ayrıca idrara geçtiyse kanda da çok net çıkar kendinizi hırpalamak yerine en kısa sürede netleştirin rahat edersiniz

Kuzum ben bu test hakkında iyi şeyler duymadım istersen başka bi marka daha alıp yap emin olursun bu teste göre gebelik var gibi gebelik varsa hayırlı olsun simdiden
Teşekkür ederim ablam en iyi test dediler aldık valla bakıyorum bakıyorum ben mi yanlış mı görüyorum diyorum anlamadım ablacım inşallah vardır yumurtlamam geçti hesapladım testi yaptım hemen belirginleşti sizgi ama niye silik anlamadım

Gebeliğin erken dönemlerinde silik çıkıyor canım

bu testin iyi olduğunu okumuştum ilk 5 dk içerisinde çıktı ise doğrudur ayrıca idrara geçtiyse kanda da çok net çıkar kendinizi hırpalamak yerine en kısa sürede netleştirin rahat edersiniz
Hayır hayır kesinlikle bu teste güvenip umutlanma kuzumm bu test çok yalancı pozitif çıkarıyor temennimiz tabikide olması yönünde inşallah vardır ama başka marka test dene hatta mümkünse predictor early olsun markası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…