Gebeliğe Hazırlık Gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

melis1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
63
32
25
Merhabalar herkese burayı çok baktım ve okudum iyi insanlar var ve sizlere danışmak istedim ablalarım kaç kez test yaptım hep silik çıkıyor ve dün yaptım anlamadım hiç bişey bi baksanız bi yardımcı olsanız daha tecrübeli vardır anlayan şimdiden teşekkürler ..

Eklentiler

• IMG_9550.jpeg
    IMG_9550.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_9549.jpeg
    IMG_9549.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 52
Burdayım kuzum yazdım bak
Aşkım sorun da orada zaten ya diğerinde çıkmıyor ki foto da gün ışığında görebiliyorum yansımayı ama hiçbir şekilde fotoğrafta çıkartamıyorum kendim görebiliyorum ama çok denedim video olarak alayım ekran alayım falan diye bu attığımı da video olarak çektim o şekilde ekran görüntüsü aldım resim olarak çıkartamadım video olarak alıyorum o şekilde ekran resmi çekiyorum telefondan mıdır nedir tam adamakıllı çıkmıyor

Eklentiler

• IMG_5761.jpeg
    IMG_5761.jpeg
    338,1 KB · Görüntüleme: 5
Kızlar vallahi topal ayağımla gittim dün eşimle şakalaşıyım derken baş parmağım döndü incindi mi ne oldu bilmiyorum ben de gittim aldım şimdi test belki dedim süpriz olur akşam korkuyom şu an yapayım mı yapmayayım mı bilmiyorum ama sıgra yaktım dinleneyim ben de yapacağım şimdi
Geçmiş olsun canım tamam canım bekliyoruz güzel haberlerini inşallah ♥️🙏🤲🏻

Görünüyor canım benim
Kan vereyim mi vermiyim mi kararsızdım kimyasal olabilir verme falan olayı var ama sonuç olarak gebelik testinde görmüş bulundum artık kimyasal da olsa bunu bile bile vereceğim dört gün boyunca strese gireceğime verim dıyorum smdı yatıcam kalkana kadar eşimde gelmıs olsa son tekrar testı teklarıcam her ihtimale karşı eğer tekrar çıkarsa gideceğim❤️

Kan vereyim mi vermiyim mi kararsızdım kimyasal olabilir verme falan olayı var ama sonuç olarak gebelik testinde görmüş bulundum artık kimyasal da olsa bunu bile bile vereceğim dört gün boyunca strese gireceğime verim dıyorum smdı yatıcam kalkana kadar eşimde gelmıs olsa son tekrar testı teklarıcam her ihtimale karşı eğer tekrar çıkarsa gideceğim❤️
Aynen canım öyle yap sonra da git yine kan ver sen yinede çizgiyi gördüm ben

X