Gebeliğe Hazırlık Gebelik

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

melis1996

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
64
32
25
Merhabalar herkese burayı çok baktım ve okudum iyi insanlar var ve sizlere danışmak istedim ablalarım kaç kez test yaptım hep silik çıkıyor ve dün yaptım anlamadım hiç bişey bi baksanız bi yardımcı olsanız daha tecrübeli vardır anlayan şimdiden teşekkürler ..

Eklentiler

• IMG_9550.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 59
  • IMG_9549.jpeg
    103,5 KB · Görüntüleme: 52
Vallah kuzum sana tek tavsıyem kesınlıkle kaset test yap eger cıkarsa kesın vardır insallah vardır ya

Güvenim zerne kalmadı abla ya bu teste falan güvenmeyin diyorlar o yüzden pek güvenemiyorum ama yarın tekrar yapacağım dediğiniz gibi çıkarsa farklı markada kan veririm
Ümidini asla kaybetme canım valla söylüyorum hep pozitif düşün neşeli ol çaresiz hissetme kendini asla Allah isteyince oluyor canım benim sen yarın yap dinle beni gölge var gibi 2 tane al ikisini de dene

Ümidini asla kaybetme canım valla söylüyorum hep pozitif düşün neşeli ol çaresiz hissetme kendini asla Allah isteyince oluyor canım benim sen yarın yap dinle beni gölge var gibi 2 tane al ikisini de dene
Tamam ablam denıcem yarın tekrar atarım sana burdan ınsallah vardır umarım dogruyu göstermıstır eşım bu markadan iki tane almış bir tanesini yaptım diğeri duruyor onu yapmayacağım yarın farklı markanın aldıracağım şu an ben de çok merak ediyorum yarını sabırsızlıkla bekleyeceğim

Bi yap istersen şimdi canım yarın ikitanr al yap tekrar

Çıkarsa eğer canım daha emin olmak için yarın yine yap çıktığı gibi hastaneye koşuyon canım dualarım seninle pozitif düşün
Ya abla şu an o kadar mutlu oldum ki eczaneyi de aradım dedim ki başka markanın testi var mı yakınında burada gideyim alayım diye o da maalesef yok dedi bu Marka var elimizde dedi ama dedi yanıltıcı olmaz dedi ben şimdi diğerini de yapacağım 10 dakika 15 dakika sonra hemen döneceğim dua et abla bana ne olursun

Yap canım dualarını eksik etme dualarım seninle bekliyorum seni yazarsın yarın da yine yaparsın canım benim

Yap canım dualarını eksik etme dualarım seninle bekliyorum seni yazarsın yarın da yine yaparsın canım benim
Abla bıyık yaptığım test şu an bekledikce böyle oldu herhalde bir yarım saat olmuştur diğerinde de aynı şekilde silik çizgi var ama şu an fotoğrafta belli degıl beklemesi lazım net çıkması için

Eklentiler

• IMG_5730.jpeg
    52,3 KB · Görüntüleme: 6
Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…