gebelik ve yorgunluk

betxuxl19

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
2.051
11
selam annişler 37 haftalık hamileyim.ben de müthiş bir yorgunluk var miskin miskinim yani:mymeka:kızıyorum kendime....hiç bir iş yapamıyorum.zaten büyük temizliğe kadın geliyor ama şöyle bir derleme toplama falan istiyorum ama olmuyor.geçemiyorum işin başına .uykum geliyor.doğum izninde kitap okurum diyordum onu da yapamıyorum.siz nasılsınız bu konuda? işler ne alemde?öneriniz var mı bana? :1hug:

canım ya bende aynı senin gibiyim valla
bir halsizlik bir rehavet var üzerimde
ama bunu yüzünden çok kilo aldım cnm ya
dr. fazla alıyorsun demişti
ben yüksek lisan yapıyorum cnm af çıkınca okula geri döndüm
1 aydır okula gidiyorum
ölüyorum sanki yorgunluktan ama sadece 1 ayda 1 kilo aldım:CüvCüv:
iyi oldu biraz
evide kendim toparlıyorum
sen 37 haftalıksın normal gibi sanki
boşver yat dinlen ne olacak kiŞeniz

bende 21 haftalık hamileyim ve 2 saatte bir bişeyler yemezsem başım dönüyo ellerim titriyo.Sizce normal mi? Canım istemesede 2 saate bir karnımı doyurmam gerekiyo.Psikolojik sandım ama değil sanırım.

benım kadar olamazsın sanırım.........

20 haftadır başım yastıktan kalkmıyor..

kendımden bazen nefret edıyorum.. yattıgım yerdem kkya takılıyorum..pfffffffffffffff

bende 21 haftalık hamileyim ve 2 saatte bir bişeyler yemezsem başım dönüyo ellerim titriyo.Sizce normal mi? Canım istemesede 2 saate bir karnımı doyurmam gerekiyo.Psikolojik sandım ama değil sanırım.

normal canım bence meyve ye aralarda kilo almazsın fazla.ben öle yaptım 11 kilo aldım:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…