Gebelik var kese yok

Ah canım benimmmmm okadar üzüldüm ki anlatamam başından beri okudum yazdıklarını şuana kadar dedimki ne kadar sabırlı ve güçlü dirayetli asla vazgeçmemiş ama bu resmi görünce gerçekten çok üzüldüm. Allah'ım nolursun bebegini ve seni korusun bize haber ver merak ederim ben seni ve bebeğini guzelce dinlen folik asit iç o progesteronu da iç offf çok üzüldüm ya

İnşallah içiyorum çok teşekkür ederim

Bende bebeğimde iyiyiz şuanda kontrole gittik hiç bi sıkıntı olmadığını söylediler o kadar kanamaya rağmen hâlâ gebeliği nin devam etmesi mucize çok şükür
Rabbimin sana en güzel sınavıymış bu sürec yorucu ve belki uzun surdu ama sabrın sakinligin seni ve bebegini korudu diye dusunuyorum..
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahhh hrp dua et bebegine kendine

Kuzum benim tüm konunu okudum. Çok sabırlı ve sakinsin. Allah'a ve bebeğine güvenip sakince beklemişsin. Yolun sonu güzelliklerle bitecek inşallah. Sağlıkla kucağına aldığın günleri göstersin Allah'ım. Kanama olur olmaz doktora gitmen çok iyi olmuş,kendini yorma. İnşallah kanamanında devamı olmaz

İnşallah bi daha kanamam olmaz çok korkuyorum çok dikkat ediyorum hakkımızda hayırlısı çok teşekkür ederim

Ay inanamıyorum doktorun hemen böyle söylemesine. Arkadaşlar benim kesem beta 9700 de görüldü. Şaka mı bunlar 1466 da kese gözükmez çok nadir insanda gözükür. Ama beta artışı az geldi bana belki o yüzden demiştir. 2 katı artmamış ona bakarak dediyse anlarım ama kese gözükmedi kürtaj demesi çok saçma

Öyle demişti ona kalsaydı alcaktı bebeğimi şuanda 8+4 olduk çok şükür bebeğimin kalp atışlarıda var sağlığıda iyi kanamam da oldu herşeye rağmen bebeğim benimle

Sizin durumunuz nasıl acaba aynı haftaydık galiba sizinle?
Merhaba doktorum 1000li rakamlara geldiginde gel bakalım demisti, ben baska bir doktor daha arastirdim yakin olsun gidip gelmekte zorlanmamak adına bu buldugum doktor da digeri gibi asiri asiri ovuluyodu, neyse 2125 bugunki degerim rahimde kalınlasma var dedi büyük olasılıkla dış gebelik degildir dedi kese gorulmedi dediğim gibi kalınlaşma var pazartesi tekrar gel hesaplamalara gore 5000li bir sey olucak o zamana gorulur insallah dedi, kan sulandirici, progeston verdi folik asit zaten kullaniyordum devam et dedi birde toz verdi bagisikligi guclendirmek ve probiyotik icerikli biseyler varmis icinde bu sekilde pazartesiye kadsr bakalım Allah büyük

Benim 5800 de kese gözükmüştü çok minik bebeğim 6+5 de görüldü sizinde büyük bi ihtimalle önce kese gözükür bebeği görmese bile telaş yapmayın bi zaman sonra bebekte gözükür inşallah progestonu neden verdiki acaba benim kanamam olduktan sonra vermişti onu sadece folik asit kullanıyordum kanama olduğu için şimdi günde iki defa progestonu fitil olarak kullanıyorum bizim kontrolümüz yarın 8+5 olduk bebeğim ne durumda bende çok merak ediyorum

Bebek daha iyi tutunsun diye vicut hamilelige daha iyi hazirlansin diye verdi sordum..
Rabbim sağlıcakla kucagınıza almayi nasip etsin insallah dediginiz gobk olur tuhaf bir sekilde doktordan ciktiktan bir iki saat sonra sol kasigimda agri basladi belirgin bi ahri rajatsiz etmiyo ama uzun suruyo daha oncede gebelik gecirdim onunla benzer sekilde degil sirt ustu yatinca agri gidiyo oturunca cok nadir vuruyo ayaktayken sık sık vuruyo yururken falan ozellikle vuruyo gecito ust uste oluyo durmuyo gibi o agriyi tarif edemiyorum yarinda devam ederse cuma gunu gidicem doktora pazartesiyi beklemicem

Arada benimde sol kasığıma ağrı gırıyo bide çalışıyorum o yüzdendir diyorum ama kasık ağrıları illaki oluyor progeston kullanıyoruz zaten başka bişey vereceğini sanmıyorum bence hamilelikle ilgili sonuçta vücudumuz da illaki değişimler olacak

Insallah insallah artik herseye hazirlsdim kendimi ama umudumuda yitirmiyorum Allah buyuk çok sukur halimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…