Gebelik var kese yok

Gerçekten ne kadar ayıp ya sanki 10 hafta olmuş keseyi görememiş, 4 haftalık gebelikte daha ne kesesi ne sağlıksız ilerlemesi
Bana neler dedi o gün senin kesen olsada sağlıksıZ gebeliğin var her şekilde Kürtaj olacaksın dedi kabul ediyosan yarın gel yaparım dedi daha yeni bekleyelim falan hiç demedi yani bi daha asla gitmem ona

Sizin kaç haftalık kese ve bebeği gördünüz mü?
ben şu an 13+6 yım canım. keseyi 5+5, bebeği 6+5 ve kalp atışını 8+6 da duydum. Ama doktorum hiç olumsuz konuşmadı, geç döllenme olmuştur biraz sabredeceksin dedi, bekledim. İnşallah senin sürecin de olumlu ilerler, dualarım seninle takipteyim :KK200:

ben şu an 13+6 yım canım. keseyi 5+5, bebeği 6+5 ve kalp atışını 8+6 da duydum. Ama doktorum hiç olumsuz konuşmadı, geç döllenme olmuştur biraz sabredeceksin dedi, bekledim. İnşallah senin sürecin de olumlu ilerler, dualarım seninle takipteyim :KK200:
İnşallah ya çok teşekkürler bende çok erken fark ettim heralde hamileliliğimi biraz daha geç fark etsem belkide bunları yaşamıcaktım şimdi biraz zamana ihtiyacım var inşallah benimde sizin gibi sağlıkla ilerler 🙏🏼

Merhaba arkadaşlar gebeliği mi ilk öğrendiğimde beta hCG 575 çıktı kese yok iki gün sonra tekrar çağırdılar 818 çıktı 3 gün sonra tekrar gittim 1466 çıktı kese hâlâ yok sağlıksız bir gebeliğim olduğunu söylediler dış gebelik olabilir hayatı riskin olabilir gebeliği sonlandırmamız gerekiyor dediler kabul etmedim şuan son adet tarihime göre 4+5 günlük hamileyim kesem gözükmüyor benim gibi olan var mı ?
aynısı bende oldu canım. beklemenin anlamı yok. benimde ilk öğrendiğimde 285 di son 500 sonra 900 lere çıktı en yuksek 1045 kadar ancak geldi değerlerim. devam ettirirsen Allah'ım korusun iç kanama riski olabilir. dikkatli olmanı tavsiye ederim.

aynısı bende oldu canım. beklemenin anlamı yok. benimde ilk öğrendiğimde 285 di son 500 sonra 900 lere çıktı en yuksek 1045 kadar ancak geldi değerlerim. devam ettirirsen Allah'ım korusun iç kanama riski olabilir. dikkatli olmanı tavsiye ederim.
Öyle dediler iç kanama olabilir dediler ama şuana kadar hiç bi şikayetim olmadı çok şükür herhangi bi leke veya ağrı falan yok kendimi takip ediyorum sürekli

Öyle dediler iç kanama olabilir dediler ama şuana kadar hiç bi şikayetim olmadı çok şükür herhangi bi leke veya ağrı falan yok kendimi takip ediyorum sürekli
bende de öyle şeyler olmadı çok şükür. ben 7 hafta kadar bekledim hala yoktu 2 doktora gittim. en son tanı konuldu dış gebelik olarak iğne tedavisi oldum öyle sonlandı gebelik. sadece kanda gebelik çıkıyordu kese hiç görülmedi. zaten normal beta değeri iki günde bir ikiye katlanarak devam etmesi lazım %66 oranında bende oda olmadı

bende de öyle şeyler olmadı çok şükür. ben 7 hafta kadar bekledim hala yoktu 2 doktora gittim. en son tanı konuldu dış gebelik olarak iğne tedavisi oldum öyle sonlandı gebelik. sadece kanda gebelik çıkıyordu kese hiç görülmedi. zaten normal beta değeri iki günde bir ikiye katlanarak devam etmesi lazım %66 oranında bende oda olmadı
Benim ilk 575
İki gün sonra 818
Üç gün sonra 1466
4 gün sonra 5879
Çıktı en son bugün vajinal ultrasında küçük de olsa bi kese gördü ama bebeği henüz göremedi keseyi zor gördük bebeği daha göremeyiz dedi biraz daha beklicem işte iki gün sonra tekrar ultrason muaynesine çağırdı bakalım

Benim ilk 575
İki gün sonra 818
Üç gün sonra 1466
4 gün sonra 5879
Çıktı en son bugün vajinal ultrasında küçük de olsa bi kese gördü ama bebeği henüz göremedi keseyi zor gördük bebeği daha göremeyiz dedi biraz daha beklicem işte iki gün sonra tekrar ultrason muaynesine çağırdı bakalım
güzel artış olmuş aslında sende geç döllenme falan olabilir canım bekle bence. başka doktora gittin mi ?

Bugün yine kontrole gittik önceden hep vajinal ultrason dan bakıp göre biliyodu kesemi bugün ilk defa karnımdan baktı gördü keseyi 🙏🏼 artık betaya bakmıyorlar heralde tahlilde istemedi bir daha 10 gün sonra gel bebeği de görelim dediler Allah'ım çok şükür ya hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza inşallah🙏

Bugün yine kontrole gittik önceden hep vajinal ultrason dan bakıp göre biliyodu kesemi bugün ilk defa karnımdan baktı gördü keseyi 🙏🏼 artık betaya bakmıyorlar heralde tahlilde istemedi bir daha 10 gün sonra gel bebeği de görelim dediler Allah'ım çok şükür ya hepimiz sağlıcakla alalım kucağımıza inşallah🙏
gözün aydın çok sevindim gerçekten :KK200: sağlıkla ilerlesin sürecin :emir_bebek::anneadayı:

1000110788.jpg

Bugün çok aşırı derecede kanamam oldu herşey yolundaydı hiç bi sıkıntım yoktu ağrım bile yoktu birden bire aşırı kan boşaldı hemen hastaneye gittik bebeğim duruyo kalp atışlarınıda dinledik bi sıkkntı yok olabilir dediler düşük tehlikenin var dediler Protestan fitil verdi onu kullan dediler sabah tekrar gidicem bugün yaşadığım korku çok kötüydü ilk defa böyle birşey yaşıyorum bundan sonra bebeğim benimle kalır mı nasıl ilerler hamileliğim hiç bilmiyorum çok üzgünüm😭😔

X