Gebelik var kese yok

Hayır sakın öyle bişey yapma 2400 ken gözükmedi kese alttan. Beklemen lazım canım bana da neler dediler bekledim 2 gün hastanede yattım ama gözüktü

Bence biraz daha bekle bak ben 5+4 de gittim anca keseyi gördüm 7. Haftamda gidicem. Bide normalde adet günümden sayınca şuan 6 küsür hafta olmam lazımdı. Keseye göre zaten değişiyor ne kadar geç gidersen iyi. En fazla istersen 6 olunca git
Bu hafta sonuna kadar zaten 5.haftam dolacak bi dahaki hafta girmeyi düşünüyorum bakalım inşallah görür çok merak ediyorum bi görse içim rahatlıcakta işte böyle günlerde geçmiyor en son gittiğim doktor çok korkuttu beni olsada senin gebeliğin sağlıksıZ her koşulda kürtaj olacaksın dedi ona kalsa o gün beni kürtaj edecekti kabul etmedim çıktım bi daha gitmem zaten ona hiç bi şikayetim yok neye göre edecekse Baytar 😡

Bugün kan tersti yaptırdım en son beta 1466 çıkmıştı aradan 5 gün geçti 5800 olmuş normal mi iyi ilerlemiş mi bilemedım ultrason randevum iki gün sonra inşallah kesem gözükür 😔

artış normal gibi geldi bana 2 günde %60 üstü artış normal kabul ediliyor diye biliyorum
ne zamandı randevun
sağlıkla gelişsin inşallah içini ferah tut

artış normal gibi geldi bana 2 günde %60 üstü artış normal kabul ediliyor diye biliyorum
ne zamandı randevun
sağlıkla gelişsin inşallah içini ferah yar

ne zamandı randevun
sağlıkla gelişsin inşallah içini ferah tut
Yarın bakılacak ultrasonda inşallah görünür

1000108526.jpg

Kesemiz gözüktü çok şükür ama bebeğim daha görünmedi kese çok küçük dedi doktor iki gün sonra tekrar bakılacak bugün 5+4 olduk daha erken olabilir inşallah ilerlerde bebeğimi de görürüm 🙏🏼

Kesemiz gözüktü çok şükür ama bebeğim daha görünmedi kese çok küçük dedi doktor iki gün sonra tekrar bakılacak bugün 5+4 olduk daha erken olabilir inşallah ilerlerde bebeğimi de görürüm 🙏🏼
6 civarlarında kalp atışı ve yolk keseyi görürsünüz, 7ye de sarkabilir genelde 10 gün sonra çağırıyorlar

6 civarlarında kalp atışı ve yolk keseyi görürsünüz, 7ye de sarkabilir genelde 10 gün sonra çağırıyorlar
İki gün sonra mutlaka bakılması gerektiğini söyledi çok yavaş ilerliyor muş bende anlamadım ilk defa böyle birşey yaşıyorum cuma yine gidicem bakalım

artık hiç strese girme bak kese oluşmuş çok şükür 🙏🏼 ben bebişimi 6+5 te gördüm 2 gün sonra göremesen bile telaş yapma :KK200:

İnşallah ya keseyi gördük ya o bile bişeydir kaçtır gidiyorum kese yok dış gebelik deyip durdular çok şükür bi kesem var artık geriside gelir inşallah🙏
Gelir içini ferah tut bende devletteki Dr gittim dinlemedi bile beni son adetini soramadi baksamda goremem dedi gönderdi üstüne basa basa şeker hastasıyım dedim onu bile dinlemedi pcos var dedim eliyle hareket yapıp ondan bişi olmaz dedi dahiliye direk diyete yinelndirdi oda bir diyet vermiş normal insanlara göre oda icime sinmedi 12 temmuzda özele gittim direk karından bakti kesede bebekte gözüktü dahiliyeci cok ilgili takibe aldı her ay gideceğim özele gitmen ve tek drla ilerlemen daha iyi sağlıkla gelsin inşallah

Gelir içini ferah tut bende devletteki Dr gittim dinlemedi bile beni son adetini soramadi baksamda goremem dedi gönderdi üstüne basa basa şeker hastasıyım dedim onu bile dinlemedi pcos var dedim eliyle hareket yapıp ondan bişi olmaz dedi dahiliye direk diyete yinelndirdi oda bir diyet vermiş normal insanlara göre oda icime sinmedi 12 temmuzda özele gittim direk karından bakti kesede bebekte gözüktü dahiliyeci cok ilgili takibe aldı her ay gideceğim özele gitmen ve tek drla ilerlemen daha iyi sağlıkla gelsin inşallah
İnşallah ya hakkımızda hayırlısı sağlıcakla gelsinler inşallah🙏

Bana iyi yükselmiş gibi geldi ya hesaplayamadım. Aynı doktora mı gidiyosunuz? Şu sağlıklı gebelik değil kese yok diyene şu ultrasonu gönderseniz keşke aynı doktor değilse
bencede iyi yükselmiş ya benim sürecimle aynı ilerliyosun gerçekten
Aynı doktor değil ona bi daha asla gitmem ona kalsaydı kürtaj yapcaktım 😡
iyi ki dinlememişsin bazı doktorlar kasap gibi

X