Gebelik Testlerim | Silik Çizgi

ayksh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2024
18
9
29
Merhaba,

Bir süredir bebek düşündüğümüz için eşimle korunmuyoruz. Benim bugün regl olmam gerekiyordu. Ancak regl ağrısına benzer ama göğüs ve kasıklarda daha farklı bir ağrı yaşadığım için gebelikten şüphelendim. Bugün çektiğim 3 farklı markaya ait gebelik testini ekte iletiyorum. Silik çizgiler epey kafamı karıştırdı. Eğer olursa ilk hamileliğim olacak o yüzden çok bilgisizim☺️ sizce sonuç nedir? Son regl tarihim 8-12 hazirandı. Yarın kan testi versem pozitif veya negatif sonuç için erken mi olur? Şimdiden çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için

9 temmuzda yani dün kan verdim bugün sonucu aldım beta 207 ile gebelik pozitif çıktı😊 benim gibi olanlar varsa diye bilgi vermek istedim🙏🏻

Eklentiler

• IMG_8108.jpeg
    IMG_8108.jpeg
    115,5 KB · Görüntüleme: 427
  • IMG_8097.jpeg
    IMG_8097.jpeg
    190,4 KB · Görüntüleme: 374
Son düzenleme:
Merhaba,

Bir süredir bebek düşündüğümüz için eşimle korunmuyoruz. Benim bugün regl olmam gerekiyordu. Ancak regl ağrısına benzer ama göğüs ve kasıklarda daha farklı bir ağrı yaşadığım için gebelikten şüphelendim. Bugün çektiğim 3 farklı markaya ait gebelik testini ekte iletiyorum. Silik çizgiler epey kafamı karıştırdı. Eğer olursa ilk hamileliğim olacak o yüzden çok bilgisizim☺️ sizce sonuç nedir? Son regl tarihim 8-12 hazirandı. Yarın kan testi versem pozitif veya negatif sonuç için erken mi olur? Şimdiden çok teşekkür ederim vakit ayırdığınız için
hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah :)

Hepsinde pozitif çıkmış. Hayırlı olsun,kan testi verebilirsiniz tabikii.

Hayırlı uğurlu olsun üç tip test de çok güzel bir şekilde çizgiler çıkmış. Sağlıkla kucağına al

En kısa zamanda güzel haberler alıp, hem sizin hem bebeğiniz için çok sağlıklı bir süreç sonunda kucağınıza alırsınız inşallah❤️ rabbim isteyen herkese nasip etsin🙏🏻
Amin inşallah güzel yürekli dostum ❤️🙏 hepimiz için 🙏❤️

Merhaba,

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağına al canım belirtilerin varmıydi

Hayırlı olsun sağlıcakla kucağına al canım belirtilerin varmıydi
Çok teşekkür ederim🙏🏻 bugün regl olmam gereken gündü. Son bir haftadır ara sıra ateş gibi özellikle yüz bölgemde bir sıcaklama hissi ve halsizlik vardı. Sonrasında reglim yaklaştıkça regl ağrıma çok benzeyen bir ağrı başladı. Ancak benim regl öncesi sadece karnım ağrır, bel ve kasık ağrımaz. Bu kez son iki gündür karın ağrısı haricinde kasıklarıma arada sancı giriyor. Ayrıca bir de göğüslerimde normal regl döneminden daha fazla hassasiyet oldu, kıyafet dahi değince ağrı yapıyor diyebilirim. Bu şekilde belirtilerim vardı. Yarın kan testi vereceğim umarım sonuç pozitiftir burada yazılan mesajlar gibi☺️

Çok teşekkür ederim🙏🏻 bugün regl olmam gereken gündü. Son bir haftadır ara sıra ateş gibi özellikle yüz bölgemde bir sıcaklama hissi ve halsizlik vardı. Sonrasında reglim yaklaştıkça regl ağrıma çok benzeyen bir ağrı başladı. Ancak benim regl öncesi sadece karnım ağrır, bel ve kasık ağrımaz. Bu kez son iki gündür karın ağrısı haricinde kasıklarıma arada sancı giriyor. Ayrıca bir de göğüslerimde normal regl döneminden daha fazla hassasiyet oldu, kıyafet dahi değince ağrı yapıyor diyebilirim. Bu şekilde belirtilerim vardı. Yarın kan testi vereceğim umarım sonuç pozitiftir burada yazılan mesajlar gibi☺️
İçini ferah tut canım pozitif bence hayırla kucağına almayı nasip etsin Rabbim banada dua edermisin

Benimtesti me de bakar mısınız?

Eklentiler

• IMG_3036.jpeg
    IMG_3036.jpeg
    206,7 KB · Görüntüleme: 361
Dün kan verdim bugün sonucum 207 ile pozitif çıktı, benim gibi idrar testi bu şekilde çıkanlar varsa bilgi vermek istedim☺️ regl gecikmemin 3. Günündeyim. Umarım beta normaldir bugüne göre🙏🏻 haftaya tekrar kan tahlili ve bazı tetkikler yapılacak

• Beğen
Reactions: geb
X