gebelik testiyle ilgili sorum olucak

birsav

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
69
3
adetime 4 gun var ara ara sag yumurtalıkta batma ve dolgunluk var 3 ve 4 gundur hafıf sulu beyaz akıntı oluyo goguslerım bırazz agrıyo bıraz gerılme var heyacandan dun ıdrar testı yaptım negatıftı bugun yıne yaptım benım yaptıgım test soyle ıdrarı damlatıyosun kontrol bolumunde pembe oluyo sonra cızgı belırıyo negatıf dıye hep bu test markasını kullanıyorum bugun ıse ıdrarı damlattımda cok az pembe oldu yok kadar az ve negatıf cızgı sılıktı ben anlam veremedım sızdede boyle olan varmı

canım kimse cevap vermemiş ama çok konuşulan bi mevzu diye inceleyip başka cevpaları zaten görürsün diye düşünmüşler sanırım.
öncelikle idrar testinin çok güvenilir olmadığını ve çok iyi markalar olmadığı takdirde şaibeli sonuçlar verebildiğini söyliyim
silik çizgi çıkıp da sonra hamile olduğunu öğrenen de var
silik çizgi çıkıp da testin hatalı olduğunu farkeden ve hamile olmayanlar da var
bir de idrar testi çok mükemmel çok erken gösteren bir test değilse adetin gecikmesi ya da en azından beklenen adet gününde yapılması gerekiyor o yüzden şimdi kafanı hiç bulandırma azcı bekle sonra ise idrarla hiç uğraşma kan testi yaptır çünkü bu idrar testleri burdaki pek çok arkadaşa ve bana da kafayı yedirtti:KK33::KK33:

canım kimse cevap vermemiş ama çok konuşulan bi mevzu diye inceleyip başka cevpaları zaten görürsün diye düşünmüşler sanırım.
öncelikle idrar testinin çok güvenilir olmadığını ve çok iyi markalar olmadığı takdirde şaibeli sonuçlar verebildiğini söyliyim
silik çizgi çıkıp da sonra hamile olduğunu öğrenen de var
silik çizgi çıkıp da testin hatalı olduğunu farkeden ve hamile olmayanlar da var
bir de idrar testi çok mükemmel çok erken gösteren bir test değilse adetin gecikmesi ya da en azından beklenen adet gününde yapılması gerekiyor o yüzden şimdi kafanı hiç bulandırma azcı bekle sonra ise idrarla hiç uğraşma kan testi yaptır çünkü bu idrar testleri burdaki pek çok arkadaşa ve bana da kafayı yedirtti:KK33::KK33:
cok tesekkurler canım haklısın boyle gıderse ıyıce kafayı yıcem en ıyısı beklemek akısına bırakmak allah ıstıyen herkese hayırlı evlat versın ıns

X