Gebelik testinin 5.dakkada pozitif testin 10.dakka da negatife dönmesi

yldzmtl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
907
1.121
38
Kızlar adetime 3 gün kala idrar testi yaptım, 6. Dakkada baktığımda resimdeki gibi silik çizgi belirdi, sevindim 10 dakka sonra baya koyulaşacak şimdiden böyleyse diye, 10.dakkada baktığımda tamamen silikleşmişti. Söyle bir durum yaşayan var mı? Varsa sonra sonuç ne oldu?

Keşke yarın kan verseniz? Diğer taraftada konuştuk ama karıştırdım. Sat ne zamandı, bat ne zaman?

Yaa Çok tatlısın çok sağol:) senin durumlar neydi?
Çok kişiyle konusunca karışıyor değil mi

Bende dün konuşmuştuk. Etiketlemiştm seni haber ver dediğin için. 29 ekimde idrarda gözükmemişti ama 31 ekimde kanda çıkmıştı. Doktor 3-4 gün geçtiyse belli olmaz ama yine de test yapalım demişti

Aaa doğruu hakkaten karışıyor. En son sana sevinmiştim :) hatta amirlerini atlatıp teste gittin :)

Aaa doğruu hakkaten karışıyor. En son sana sevinmiştim :) hatta amirlerini atlatıp teste gittin :)
Evet

Yarın da öğle arası yine bir devlet hastanesinin acililine yalan söylemek suretiyle teste gitmeyi planlıyorum

Bende en kısa zamanda senin güzel haberlerinı duymayı bekliyorum. Çok inanıyorum. Her şey çok güzel olacak

Bunlar pembe yalanlar artık hayırlı bir iş için sonuçta özelde mi çalışıyorsun? Öyleyse saklayabiliyorsan 3 ay sakla canım.

Evett bende inanıyorum, herşeyin bir zamanı var, biz elimizden geleni yapalım da takdir Allah'ın artık napalım

Bence pozitif değildi ilk damlatınca kırmızılık yayılırken böyle bazo bölgelerde birikebiliyo. Sonundada negatif olarak dağilmiş
Şimdi tekrar test yaptım üşenmeden izledim, dediğin gibi bi tarafa birikip sonra siliniyor. Kaset testlerde hiç rastlamamıştım

Şimdi tekrar test yaptım üşenmeden izledim, dediğin gibi bi tarafa birikip sonra siliniyor. Kaset testlerde hiç rastlamamıştım
ya testlerin markasından yada vucudumuzda ki hormonların dengesizligi yüzünden böyle tuhaflıklar oluyo. bu zamana kadar 50kere test yapmısımdır. mart ayında ilk defa kuruma çizgisi oluştu arka arkaya 2gün aşırı heycanlanmiştim meğer negatifmiş. o aydan saonra bi daha hiç kuruma çizgisi çıkmadı mesela hala daha çözemedim o ay ne fark vardıda 2test o şekilde oldu bi daha hiç çıkmadı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…