Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

Valla sorma cnm okadar cok sey ogrendim ki kadin dogumcu olabilirim :)

yaa bılmıyorum kı ben 5 ay dıye bılıyodum ama mınıkgelın ole dıyo benım de kafama takıldı aslında

Ben 7 ay kullandim hapi ve 6 aydir deniyoruz. Bu ayda olmazsa kesin dr a gidicez. Sorun varsa eger hemen tedavi edilsin diye yoksa beklersin oyle olacak bir gun diyene kadar. Hic dr a gittiniz mi siz?

Ben 7 ay kullandim hapi ve 6 aydir deniyoruz. Bu ayda olmazsa kesin dr a gidicez. Sorun varsa eger hemen tedavi edilsin diye yoksa beklersin oyle olacak bir gun diyene kadar. Hic dr a gittiniz mi siz?

o zmn mınıkgelının soyledıgı gıbıyse henuz 1 ayın daha var etkısının gecmesıne bız doktora gıttık canım heryerımıze baktırdık esımın sperm sayısı benım yumurtalarım tuplerım hepsıne baktırdık bısı cıkmadı bende over su kıztı cıktı ama doktor bebegı etkılemez dedı ve ayrıca doktorun dedıgıne gore saglıklı sorunu olmayan her cıftın 1 sene deneme suresı oluyormus eger 1 sene olmassa o zmn farklı tedavıler uygulanıyormus ben 8 aydır denıyorum ama olmuyor 4 ay kaldı sene dolmasına

Evt 1 sene sure veriyorlar fakat ben bir 6 ay daha beklemek istemiyorum oyuzden dr a gitmek istiyorum. Bence streste buyuk etken cocugu olan is arkadaslarima sordum planlamadan yaptik hatta iliskiden sonra hic uzanmadik diyorlar. Ben ise 1-2 saat yatiyorum yastik ustunde

sen ne diyosun ne 1-2 saatı ben sansa bırakmamak ıcın sabaha kadar oyle yattıyorum ama dedıgın gıbı stress baya etkılıyor sanırım haklısın yanı ama kafaya takmadan da duramıyorum benım doktorum 1 seneden once bısı onermıyor ama sen ne yapmayı dusunuyorsun doktorda kontrol mu yaptırıcaksın

Smear testimi oldum zaten bisey cikmadi. Dr a gidip esimin spermlerine bakmasini, benim yumurtlama surecime bakmasini sonucta yumurtladigimi biliyorum ovulasyon testine bakarak ama yumurtam yeterli buyukluge ulasip catliyor mu hic bilmiyorum. Belki tuplerim tikalidir yada rahmim yapisiktir ne bileyim okaar cok neden var ki cnm hamile kalamamak uzerine. Eger hersey normal ise ozaman tek sorun strestir bence. Cunku iliski sirasinda hep aklimda bebek var

iyi tabi git doktora bi baktır allah korusun belki bişi vardır tabi en azından bilin de önlem alın ama aynı dedıgın gıbı ben de ole ılıskı sırasında oncesınde sonrasında hep bebek dusunuyorum ben dusunmesem esım dıyokı hadi hayatım bu gun cocuk calısması yapalım yanı bı sekılde bızım bu cocuk fıkrını atmamız lazım kafadan ama nasıl işte ???

Aynen aynen bizde de durum ayni :) maydonoz sut kuru varmis onu biliyor musun

yoook nası bişi hemen sölee banadaaa

Bak soyle 1lt sute 1 demet maydonoz dogruyorsun bi guzel kaynatiyorsun buharlar cikana kadar sonra tencerenin ustune comeliyorsun ciplak bir sekilde beline buyukce bir carsaf sariyorsun buharin kacmasini engellemek icin . Buhar bitince kaynatiyorsun tekrar sonra yine ayni islemi uyguluyorsun. Ve hemen sicagi sicagina iliskiye giriyorsun. Usutmemeye dikkat ediceksin. Bunu 3 gun arka arkaya uygulayip hic banyo yapmiyacakmissin. Cogu kisi hamile kalmis bu yontemle fakat 3 gun yikanmadan abdestsiz gezmek bilmiyorum nasil olucak. Hic denemedim daha. Ama denemek istiyorum.

iyi güzel de evet ya bu yıkanmama olayı bıraz kotu olmus ben de papatya cayının ustune oturmayı duymustum da onda yıkanmama dıye bısı yoktu bunu ınternetten mı okudun yoksa yakınlarından mı duydun cnm ???

Bunu forumdan buldum cnm baya yorum yapmislardi. Ilginc bi kur fakat yikanmama durumu kotu bence? Ben gece o sekilde uyuyupta sabah yikanana kadar rahatsiz oluyorum. Hamile kalabilmek icin baya caba harciyoruz :) birde sogan ve inicr kuru varmis

Bunu forumdan buldum cnm baya yorum yapmislardi. Ilginc bi kur fakat yikanmama durumu kotu bence? Ben gece o sekilde uyuyupta sabah yikanana kadar rahatsiz oluyorum. Hamile kalabilmek icin baya caba harciyoruz :) birde sogan ve inicr kuru varmis

evet ya ben ılıskıden sonra sabaha kadar oyle yatıyorum ama erken kalkıp ılk ıs dusa gıdıyorum valla rahatsız olur ınsan ya sogan kurunu bılıyorum ben su saracoglunun sogan suyu kuru dıyosun dımı sen ? ama ıncırı bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…