Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

bide ne sorucam size adetim gelmedi ya benim bu dönemde bi deneme fln yapılmaz demi hani bi umut varsa falan bebek bişi olrmu sizce ??? malum kocalar durmuyorr
yok cnm bşy olmas inş:)bebek o olayın yapıldıgı yerde olmuyor:)

ınsallah oyledır cnm. pekı ya 1 gun bıle hap almayı unutanlar nasıl oluyorda hemen hamıle kalabılıyor
genel bi yargı bu dedigim bebegim:) bak benim kuzneim 3 ay kulandı 5. ayında hamile kaldı..ama dedigin gibi 1 gün içmeypte ogun hamile kalanlarda var:sadece hani yaşlı teyzelerin dedigi laflar olur ya o tarz bşy dedigim ıspatlanmış deil:) hatta banada dediler ben hep 1 sene düşünmüyorum dedim.. 1 sene ilaç kulansan 1 senede olmaz.. diger senede gör nezaman tutar 3 senedemi hamile kalcan dediler.. bende tıstım zaten ilaç almakta istemiyordum erkek korunsun işinin adıne:) bide kondom temizlik yaaa oralık batmıyor.. biz 4 aydır korunmuyorumz
inan habire çarşaf deiştiriyorum sinir oluyorum eskiden tertemiz kalırdı:)
aaa!! ben 5 ayda bitiyor etkısı diye bılıyordum eger dedıgın gıbıyse 8 ay 2 aya duser benım allahım isteyen herkezin kucagını doldursun inşş

yani öle diyorlar cnm keisn şy deil:) internette bi yazı okumuştum beek için denemede ilk 3 ay % 30 oranda, 6. ay % 60, 9 ay % 80, 12. ay %100 hamile kalınıyormuş tabi bi sorun yoksa eger bi sorun varsada 1 senenin sonunda doktorlar tedaviye başlıyor:)yanii ikinizde artıkkkkkk %80 lik dilime girerk şansınız yükseldi.. be hala% 60 lık orandayım:) tabi buda genelleme kesin deil:)

Son düzenleme:
merhb iyi geceler kızlar.bende yasmin kullanıcam başka bir marka önerisi olan varmıııııııııı lütfenn

merhb iyi geceler kızlar.bende yasmin kullanıcam başka bir marka önerisi olan varmıııııııııı lütfenn

ilaç heraçıdan zararlı cnmmm.. kondom kulansın eşin.. eer zevk alamıyorum dersede bi süre kulansın alışırr... yazık canınızaaa herşeyi etkiliyorrrr ilaçç..ama en iyisi yasmin ve diana dieye biliorum.. yasmin daha hafifmiş diana ya göre..

canım bız ıkımız de doktorda baktırdık heryerımıze esımın sperm sayısı benım yumurtalıklarım tuplerım flm bakıldı bıtek bende over kıstı cıktı ama sendromu degıl over su kıstı bu da etkılemez hamılelıgı dedı doktor ama dedıgın gıbı her cıftın 1 senesı varmıs denemek ıcın ager 1 sene deneyınce de olmuyorsa o zamn tekrar kontrole gıdılıp baska yontemler denenıyormusss bıze oyle soylemıstı doktor

eger bebek uzuuuun bı sure dusunmuyorsanız yasmın ıyı ben de onu kullanmıstım ama bebek dusunuyorsanız esın korunsun bak ben de belkı hapın etkısınden hamıle kalamıyorum

minikgelin.ewet cnm malesefki hap kullanıcam.ikna edemedim bu konuda ısrarcı oldu ve kazandı.şimdilik ama

eger bebek uzuuuun bı sure dusunmuyorsanız yasmın ıyı ben de onu kullanmıstım ama bebek dusunuyorsanız esın korunsun bak ben de belkı hapın etkısınden hamıle kalamıyorum

ibozll.ewet şu an bebiş düşünmüyoz cnm.hayırlısı elbetde hapın hormonlara zararı oldugunu duydum daha az zararsız olanı yasmin diye araşdırdım bilmiyom artık deneyimlilerde fikir artık?sen başaka bir marka kullandınmı

hımm bebek dusunmuyorsanız yasmın ıyı dıye bılıyorum kı ben de yasmın kullanmıstım baska bı hap kullanmadım cunku cevremdekı herkes yasmın kullanıyordu ve doktor da ıyı oldugunu soylemıstı bana ama bana kılo yaptı 6 ay kullandım ve 7 kılo aldım ablam da bunu kullanmıstı o hıc kılo almadı bılmıyorum belkıde benım cok abur cubur yememden de olmus olabılır

ibozll.evet kg yapıyomuş en çok rahatsız eden yönü o zaten ilacın.sen hergünmü içdin yoksam aralıklarlanmı?

ibozll.evet kg yapıyomuş en çok rahatsız eden yönü o zaten ilacın.sen hergünmü içdin yoksam aralıklarlanmı?

canım ben her gun ıctım hıcc aksatmadan dakıka bıle gecırmezdım ben ama bellı olmaz bak ablamda kılo fln yapmadı hiç belkı sanada yapmaz

canım ben her gun ıctım hıcc aksatmadan dakıka bıle gecırmezdım ben ama bellı olmaz bak ablamda kılo fln yapmadı hiç belkı sanada yapmaz

ibozll ewet kişini bünye yapısına görede değişebilir.bana ulaşabilirmisin faceden yada msnden.ne kadarlık evlisin.aşılama yapdırdınmı sen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…