Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

kan testı verdım kızlar 3 bucuk gıbı cıkıcakmıs...allahtan hayırlısı ınsallah...

hani kızlar nerdesiniz işten koşa koşa gelip güzel haber duymak istedim ama gelmemişsiniz..
güya ben bugun test yapmıycaktım ama arkadşaımın gazı ileee ögle arasında test yaptık negatif.. zaten karnım ok agrıyor bugun yarın olurummmm ama işte bi umut...inş yarın yada bugun olurum adet düzenim deişiyor ..gecen ay 9 gün gecikti inş bu ayda öle olmaz yaf..

kızlar bütün günüm berbat geçti moraliiimmmm sıfır NEGATİF yine testi işe gitmeden önce aldım bu arada 12 de gittim işe ve işyerinde yaptık arkadaşlarla tabi negatifi görünce tahmin edersinizki beni bi ağlama tuttu yine ama regl de gelmedi bu gün hala deliricem 10ml olan testlere baktım 18 tl o yuzden almadım çünkü 20 tlye kan testi yapılıyor onu alıcagıma kan testı daha mantıklı olurdu bu yaptıgım test 20ml normal kaset test yaptım ve eve geldıgımde fotografladım siz de görün diye ama bu ay da umut yok galıba regl de yooooook amaaaaaaa çoook moralim bozuk

canım sen de dayanamadın ben de dayanamadım yaptık test ama gene hüsran regl de gelmiyor nasıl olucak böyle bılmıyorum yaniii

Son düzenleme:
canım sen de dayanamadın ben de dayanamadım yaptık test ama gene hüsran regl de gelmiyor nasıl olucak böyle bılmıyorum yaniii

cnm üzüldügümüzden regl de gecikiyor inan ben tam 32 günde bir olurdum yılardır. gecne ay 9 gün gecikti bu ay henuz 3 gün gecikti inşş hafta sonu olurumda daha çok gecikip düzenim deişmez..
ok kötüü gercektennnn herkes sanki ben bebek için ugraştıgımı bilircesine sürekli bek vamrmı diye soruyorlar.. kimseye sölemedik arkadaşlarımız haricinde .. artık soran olunsa yaza düşünüyorz bebek diycem çünkü olmuyor rabbim sabrı versin tez zamanda nasip etsin..çok korkuyorum çok bebegim olmuycak diye..

canım inan maralim sıfır yani ağlama krizine girdim resmen işyerinde deli olucam hiç sekmeyen adetım gelmıyor ya bu ay ara kanamam bıle oldu yanii ama yok yok yok ne oldugunu anlamıyorum doktora gıtsem reglını bekle dıyo telefonla gorustum elım kolum baglı anlayamıyorum ne oldugunu bıde ısyerınde benım oyle munasebetsiz bı arkadasım var kızlar benı sakınlestırdı dısarıda oturuyoruz aramız da ıyı degıl onunla kızın sebepsız benımle bı yarısı var anlayamadım gıttı yenı geldı bızım ısyerıne geldıgınden berı yarısta herneyse bana demesın mı ben bılıyodum olmayacagını hamıle ınsanı yuzunden bılırım ben dıye ay oldurecektım elımde kalıcaktı aptal cok gerıldım yaaaa

salak yavvvvvvvvvvvvvvvvvvvv sen bana ver o kadını ben iki dakikada parçalıyayım:)
dengesiz çok bacım rabbim saglıklı hayırlı evatlar nasip etsin.. şöle bi düşün hamile olsan bebegin sakat yada özürlü olsa dogsa bi ömür üzülceksin.... sen ben yıllarca bakarız ama bigün bizlerd ölcez ozaman hasta çocuga kim bakar ,kimse tabiii.. ondannnn erşeyin hayırlısı vardır rabbimin bir bildigi.. benim bi arkadşaım var 11 ay deneme sonucunda doktora gitcekti 12 ay olcagı içinnnn.. ve reglsi 4 gün gecikince test yaptı hamile oldugunu ögrendii.. sabır sabır sabır... elbet olcak aglamanolur bak stres adet gününü iyicene düzensizleştiriyor

Son düzenleme:

merak etme o sinirle yoldum heryerini zaten aptalın herneyse haklısın tatlım allahım kımseye özürlü evlat vermesın gocundugumdan degıl omrumun sonuna kadar bakayım ama dedıgın gıbı ben olunce kım bakar ınsanın gozu acık gıder valla yaannemlerın aıle dostunun kızının kızı var su anda 5 yasında ozurlu annesı oyle bır bakıyorkı prensesler gıbı ama o da hep der kızın adı dılek ben olunce dılegımı nerelere koyucam kımler bakar benım evledıma dıye hep uzulur o da cok zor tabı kı selma abla karnındayken ogrenmıstı dılegın ozurlu olacagını ama aldırmamıstı o bana rabbımın armaganı dıye velhasıl cok zor haklısın stress belkıde boyle yaptı hayırlısı tatlım artık ne yapalım rabbım verdıgı zaman bız de alırız ıns evlatlarımızı kucagımıza

benim amcam özürlüydü cnmmm babannem hep derdiki benden sonraya koymasın oglumu rabbimm... ve öyle oldu amcam biden öldü 40 yaşındayken babannem hala yaşıyor.. gerçeten amcama kimse bakmazdı çünkü trafına zarar veren biriydi güçlü kuvetliydii..
hayırlısı ile olur inş cnmmm üzülmeyelimm elbet günü vakti yazılmış sadece beklemedeyiz:)

rabbım belkıde aldı onu o zaman tatlım kımseye muhtac olmasın dıye hayırlısı bakalım yaaa bı ceyda kaldı bakalım o da gelsın ıns hayırlı bı haber verır mıde bulantısı ve kasık agrısı da vardı onun umutluyum ceydadan ben

Son düzenleme:

inş o hamiledirde aramızdan bu ay hamile çıkan olur:)
bizde b ay konuşuruz dertleşiriz aralıga müjdeli haber veriri:)
ben yemek hazırlayayım cnm gelirm yinee:) bol bebekli günler nasip olurda ileride nete girecek fırsat bulamayız inş:)

ayyy inşalaah tatlım ya bı bebegım gelsın bılgısayarı atarım yeterkı gelsın o hadi hazırla yemegını de caydaya da yetıs

ayyy inşalaah tatlım ya bı bebegım gelsın bılgısayarı atarım yeterkı gelsın o hadi hazırla yemegını de caydaya da yetıs

bitaraftan yemek yapıp bi taraftan bu araya bakıyorum şimdi gelir eşimmm ben bugun mutluyum testim negatif olsa bile yiende mutluyummmm gec olsun güç olmasın neyapalım elimizden geleni yapıyoruzz gerisi allahtan:) ne yemek yapcan akşama söle bakim:)
ben bugun üşengeç hanım oldum:)
melemen var kahvaltı hazırladım şimdide yumurta salatası yapıyorum:)

ben bugun tarhana corbası bezelye yemegı ve pılav yaptım tatlım ısten erken cıktım kotu oldugum ıcın kendımı yemege verdım sen de tam usengec menemen de ne oluyomus aksam aksam saka bı yanada bazen ben de ıcımden gelmıyor yemek yapmak kahvaltı hazırlıyorum ne yapıyım kocan bısı dıyomu pekı benımkının ısıne gelıyor cunku cok sever kahvaltıyı

kızlarrr butun yazdıklarınızı okudum. bende de durum negatıf ama hala adet olmadım. belıme agrılar gırıyor sonra gecıyor. goguslerım aynı sıskınlıkte rengınde degısıklık yok. akıntı arttı gıbı acık sarı renkte. garıp bır durum anlayacagınız. ama umıt kesmeyelım hala adet olmadık. ''Ibozll'' sen neden benım dedıgım testten almadın 20 mıu luk almıssın yıneeee.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…