Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

bakalım bı umut valla benımkısı de hayırlısı olsun sen de yappp bı test valla sabretmesı zor da negatıfı gormek daha zor gercı ama kararlıyım valla bıde okudun mu ceydanın dedıgını 10ml olanı 30 ml olanı varmıs bu testlerın benım son yaptıgım 30 ml oldugu ıcın belkı negatıftı dıye umutlandım aslında sımdı 10 ml olanı alıcam da onu yapıcam ıste bılmıyodum bunu bakalım artık innşş iyi haber verırız

allah allah ilk kez duyuyprum ne fark ediyor acep geri sayfalra baktım bulamadım ceydanın msjını:)
aslında yapasım yok merak etmiyorummm negatif hasta olomayı bekliyrum ona odaklamışım kendimii... ondan yarın almam büyük ihtimal.. pazartesine kdr olmazsam pazartesi alıp yaparım inş:)

mili litredeki ıdrarınındakı hamılelık hormonunu tespıt edıyor. 10miu/ml en hassas olan test. eger hamılelık hormonlarında salgılandıysan bunu hemen farkedıyor. ama senin kullandıgın testler 20miu 30mıu yada daha ustu ise testin hormonları tespıt etme oranı dusuyor. benim yumurtlama testımde en hassas olanından :) bı tek goguslerım degıl orası ayrı konu :KK70:

bak burda minikgelin bunu yazdı ceyda ben de ılk defa duydum da ondan yapıcam testı sen de umutsuzluga kapılma canım ya bakalım bı bekle bellı olmazz

bak burda minikgelin bunu yazdı ceyda ben de ılk defa duydum da ondan yapıcam testı sen de umutsuzluga kapılma canım ya bakalım bı bekle bellı olmazz

yaaaaaaaaaa ben okdr çok tet yaptımki yaparken dikattimi çeken ne oldu biliyormusun kimisinde 5 damla idrar damlatın derken digernde 2-3 damla diyor... demekkkiii hassaslıga göre deişiyor.. söledigin iyi oldu bidaha lırken dikat etcem buna balımm:)valla hergn yeni şy ögreniyorum burda bura olmasa ben cahil olurdum bu konularda:)soracak kimsede yok bunu...mesela beni herkesss çocuk çok istiyor dye bilmiyorlar.. halbuki ben yanıp tutuşuyrum bebek diye:)

yaaaaaaaaaa ben okdr çok tet yaptımki yaparken dikattimi çeken ne oldu biliyormusun kimisinde 5 damla idrar damlatın derken digernde 2-3 damla diyor... demekkkiii hassaslıga göre deişiyor.. söledigin iyi oldu bidaha lırken dikat etcem buna balımm:)valla hergn yeni şy ögreniyorum burda bura olmasa ben cahil olurdum bu konularda:)soracak kimsede yok bunu...mesela beni herkesss çocuk çok istiyor dye bilmiyorlar.. halbuki ben yanıp tutuşuyrum bebek diye:)

yaa ben de bu gün öğrendim işte ne guzel bırbırımızle konusup hem yenı seyler ogrenıyoruz hem de dertlesıp sıkıntımızı atıyoruz ben kayınvaldemgıle asla soylemem zaten cok meraklıdır benı delırtır sora sora :KK52: ee annemlede konusamıyorum cok uzuluyor ben uzulunce anca burda sızlere yazıp rahatlıyorum ıste tatlım bakalım yarın 10ml olandan alıcam ıns rabbım pozitifi gosterır bana ve ısteyen tum herkese ...

ibozll merhb cnm ne oldu sonucun belli oldumu?sana yazdım ama msnden görmedin sanırımmmmmmm

ibozll merhb cnm ne oldu sonucun belli oldumu?sana yazdım ama msnden görmedin sanırımmmmmmm

cnm ınternet yavas bu gun o yuzden hem bura hem msn cok kasıyor pc yı ondan msn kapalı sonuc hala beklemedeyım tatlım yarın test yapmaya karar verdım bakalım ne olucak sen napıosun ıyımısın ?

yaa ben de bu gün öğrendim işte ne guzel bırbırımızle konusup hem yenı seyler ogrenıyoruz hem de dertlesıp sıkıntımızı atıyoruz ben kayınvaldemgıle asla soylemem zaten cok meraklıdır benı delırtır sora sora :KK52: ee annemlede konusamıyorum cok uzuluyor ben uzulunce anca burda sızlere yazıp rahatlıyorum ıste tatlım bakalım yarın 10ml olandan alıcam ıns rabbım pozitifi gosterır bana ve ısteyen tum herkese ...

benim kayınvalide evdlendigimin ertesi günü torun istiyorum ona göre dedii.. içimden git kızına söle o yapsın diyesim geldide olmuyor tabi...
neyse beni sürekli kalabalık ortamlarda rezil ettii.. anlatsam çok uzar yarın kaynana konusunu konuşalım:)neyse işe girdim 1 senelik evliyken çok şükür pes etti bizim gelin işe başladı hiç yapmaz artık bebek dedii :)gecen gün görümcem bi be yap sevelim hiç küçük çocuk kalmadı etrafta dedii bende bakarız yapınca anladılar çalışma yaptıgımızı ondan bşy demediler dahada sölemez heralde...
aneme sölemem utanırım:)
hayırlısıyla rabbm nasip etsin artık zamanı geldii heryönden istiyorum yaşım 28 oldu 1.5 senelik evliyim... olsun yaf seveyim minnoşu:)
ben yatayım cnm yarın iş var görüşürs ok gelcem hemen testi yapar yapmaz yazın kızlar:)
haticeeeeeeeeeeeeeeee iyigeceler cnm bnm:)

ibozzll iyiyiym bende cnm çok şükür inşş hayırlısını versin mevlam cnm.müsait oldugunda gel aile dostumuzun kızıda çok ugraşmışlar bebiş için ondan fezler aldım bende

canım tahmın edıyorum yaa ne bu cıle once reglı bekle regl geldı hadı bu sefer gecıkme oldu onu bekle omrumuz beklemeyle gecıyooo stresten olucez bı gun allah korusun :18:

oyle canim oyle bak ne diyecegim benim annem hamis hemde hic istemeden hamile kaldi ya allahim annemin yerine bana verseydin zaten istemiyo istemiyincede oluyo hemen bizdemi istemesek belki olur

benim kayınvalide evdlendigimin ertesi günü torun istiyorum ona göre dedii.. içimden git kızına söle o yapsın diyesim geldide olmuyor tabi...
neyse beni sürekli kalabalık ortamlarda rezil ettii.. anlatsam çok uzar yarın kaynana konusunu konuşalım:)neyse işe girdim 1 senelik evliyken çok şükür pes etti bizim gelin işe başladı hiç yapmaz artık bebek dedii :)gecen gün görümcem bi be yap sevelim hiç küçük çocuk kalmadı etrafta dedii bende bakarız yapınca anladılar çalışma yaptıgımızı ondan bşy demediler dahada sölemez heralde...
aneme sölemem utanırım:)
hayırlısıyla rabbm nasip etsin artık zamanı geldii heryönden istiyorum yaşım 28 oldu 1.5 senelik evliyim... olsun yaf seveyim minnoşu:)
ben yatayım cnm yarın iş var görüşürs ok gelcem hemen testi yapar yapmaz yazın kızlar:)
haticeeeeeeeeeeeeeeee iyigeceler cnm bnm:)

tatlım benım bu konu derın gercekten yarın konusuruz ama sanırım anlamıslardır du bakalım laf carpıtırlarsa anlarsın ılerleyen zamanlarda neyse canımmm ıyı geceler opuyorum cok guzel haberler verırız ınsss :KK16:

X