Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

oyle canim oyle bak ne diyecegim benim annem hamis hemde hic istemeden hamile kaldi ya allahim annemin yerine bana verseydin zaten istemiyo istemiyincede oluyo hemen bizdemi istemesek belki olur

aaa!! kız kac yasında annen ole deme hayırlısı olsun gene de ıstemezsen oluyor gercekten benım arkadasımın ablası hapla korunurken hamıle kaldı bak yanı bıde korunuyor ama aldırdılar maddı ımkansızlıktan bakamayız dıye rabbımın aldıgınada verdıgıne de karısılmaz ıste ama ıstemeyenın oluyor boyle

tabiki canim cok farki var hem onlar en az 10 gunun falan gecince gosteriyor yarin alacagin test digital olsun insanllah cikar cunku basima geldi .klasik testte cikmadi ama digatelde silik cizgi cikmisti 1 yil once offfffffffffffffffffffffff.

ayyyyyhh bıde bu cıktı basıma sımdıııı allah allah nasıl olur yaaa pekı markası neydı aldıgın testın canım ?

sanada iyi geceler kananalarida kafaya TAKMAYIN SOYLE SOYLER OTURULAR insanllah en kisa zamanda hamis kalirsin sesleri kesir

Tüm yazılanları okuyamadım ama o evde yapılan testlere asla güvenmiyorum(

Kan testi yaptırdın mı canım,hakkında hayırlısı olsun,inşaallah hayırlı haberler alırsın

annem 44 yasinda oda menaboza giriyorum diye tam 3 aylikti ogrendik

bı sorayım tatlım ya allahım destıkce yenı seyler cıkıyor delı olucam artık hayırlısıylan bı hamile kalsak fıyatı neydı pekı ? bıde tek kullanımlıktı dımı canım ?

ya bilmiyorum ama digital olsunda hangisi olursa sen alacagin yer soyle gun oncesini gosteren testler varmis diye o verir bence tek kulanimlikta var iki kullanimlikta var tercihine gore ama turkiyede ne kadar bilmiyorum cunku hic arastirmadim

ya bilmiyorum ama digital olsunda hangisi olursa sen alacagin yer soyle gun oncesini gosteren testler varmis diye o verir bence tek kulanimlikta var iki kullanimlikta var tercihine gore ama turkiyede ne kadar bilmiyorum cunku hic arastirmadim

anladım tatlım bı soralım bakalım yarın olmazsa onu alıyım sen onunlamı ogrenmıstın gebelıgını ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…