Gebelik testini tekrar yapmalı mıyım?

o da cok garıp bısey cnm ya, adet yok ortada dıyorsun hamıle olablırım test yapıyorsun hala negatıf cıkıyor. hamılelık testı var mı evınde varsa ıcerıgıne bı baksana benımkınde soyle yazıyor 10miu/ml. senınkıne de bı baksana cnm

ceydacigim merhaba gecmisi biraz okudum diyosun beni ates basti ve bulantim oldu canim sana bisey soracagim akintinda bir farklilik oldumu varsa bence hamilesin ama yinede testte cikana kadar insan inanamiyor bu arada test yaptinmi daha beklemedemisin

mili litredeki ıdrarınındakı hamılelık hormonunu tespıt edıyor. 10miu/ml en hassas olan test. eger hamılelık hormonlarında salgılandıysan bunu hemen farkedıyor. ama senin kullandıgın testler 20miu 30mıu yada daha ustu ise testin hormonları tespıt etme oranı dusuyor. benim yumurtlama testımde en hassas olanından :) bı tek goguslerım degıl orası ayrı konu :KK70:

:KK9: hımmmm ben bunu bılmıyordum amaaaa pekı ne marka senın kullandıgın acaba ondan alıp gene mı yapsam testtt ay bak heycanlandımm sımdı canım yaa

ceydacigim merhaba gecmisi biraz okudum diyosun beni ates basti ve bulantim oldu canim sana bisey soracagim akintinda bir farklilik oldumu varsa bence hamilesin ama yinede testte cikana kadar insan inanamiyor bu arada test yaptinmi daha beklemedemisin

hosgeldın cnm buarada. yok tatlım daha test yapmadım yarın ılk ısım sabah kalkar kalmaz yapıcam hayırlsı bakalım. akıntım yok denecek kadar az acık sarı hafıf bır ıslaklık seklınde. senın hamılelık deneyımın var sende hıc olmusmuydu akıntı falan? ama bu arada hıc goguslerım agrımıyor. renkte de degısıklık yok. sadece cok sıskınler .

:KK9: hımmmm ben bunu bılmıyordum amaaaa pekı ne marka senın kullandıgın acaba ondan alıp gene mı yapsam testtt ay bak heycanlandımm sımdı canım yaa

benımkı one step pregnancy test. turkıyede arastırdım gıttıgıdıyor satıyor dıye gormustum. ama eczanelerede bı sor ıstersen. eger bulamazsanda 10miu/ml olanından ıstıyorum de bence :) bana onu verın de :)

benımkı one step pregnancy test. turkıyede arastırdım gıttıgıdıyor satıyor dıye gormustum. ama eczanelerede bı sor ıstersen. eger bulamazsanda 10miu/ml olanından ıstıyorum de bence :) bana onu verın de :)

onuuu bana verııınnnnnnnnnnn :KK9: valla bı de onu denyım canım yaaa

ya burada gene bır mıde bulantısı geldı. acaba tansıyonum mu dusuyor? benım genelde oyle olurda tansıyonum dusunce mıdem bulanır. bu bı belırtı olabılır mı acabaaaaa

hosgeldın cnm buarada. yok tatlım daha test yapmadım yarın ılk ısım sabah kalkar kalmaz yapıcam hayırlsı bakalım. akıntım yok denecek kadar az acık sarı hafıf bır ıslaklık seklınde. senın hamılelık deneyımın var sende hıc olmusmuydu akıntı falan? ama bu arada hıc goguslerım agrımıyor. renkte de degısıklık yok. sadece cok sıskınler .

canim cunku akintilarin arttigi zaman hamilelik belirtisi oluyo benim kiz kardesim hamile oldugunu hep akintisindan ve gogus sizlamasindan anliyodu benide atesler basiyodu.

canım baktım sımdı mıratech dıye bı markaydı 30 mus derecesi bak iyi ki soyledın tatlım yaaa tesekkurlerr :KK16:

merhaba canim bence testlere bukadar takima canini hic sikma cunku ben hamileligimde 6 gunum falan gecti cikti testte benim bir arkadasim 3 hafta test yapiyodu ve negatif cikiyodu oyuzden hic umidini kesme cunku bazen hamilelik hormonlari gec bulasiyo idrara.

Son düzenleme:
canım baktım sımdı mıratech dıye bı markaydı 30 mus derecesi bak iyi ki soyledın tatlım yaaa tesekkurlerr :16merhaba canim bence testlere bukadar takima canini hic sikma cunku ben hamileligimde 6 gunum falan gecti cikti testte benim bir arkadasim 3 hafta test yapiyodu ve negatif cikiyodu oyuzden hic umidini kesme cunku bazen hamilelik hormonlari gec bulasiyo idrara.

ya canım benım de ıste 5. gun olcak nerdeyse gecıkme 2 gun once yaptım testı negatıf cıktı hala adet de yok ne yapsam bılmem kan testıne gıtsem mı ???

X