Gebelik testinden sonradan beliren 2. Çizgi

Tubaaa53

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
23
3
29
Arkadaşlar sıkıntımı kısaca size anlatayım. Benim son adet tarihim 14 Nisan 17. Gün yani 30 nisanda ovulasyonda pik gördüm ertesi gün silikleşti bir kaç aydır 30. Günde adet oluyorum cumartesi günü peçeteye az kan geli ben yine de test yaptım ama testi önemsemedim 2-3 saat sonra baktığımda 2. Çizgi belirgindi pembe şekilde. Çok heyecanlandım kan testi verdim 1.20 çıktı. Ama hâlâ adet olmadım akıntıyla birlikte kahverengi leke geliyor ara ara nedeni ne olabilir sizce yardımlarınızı bekliyorum.

Canım hiç kuruma çizgisine falan benzemiyor. Hamile olabilirsin. Yine kan ver bence. İstersen bir kaç gün bekle garanti olsun

Kızlar ben yaklaşık 2 yıldır çocuk için uğraşıyorum tüplerimde yapışıklık vardı ameliyat oldum açıldı 3 ay korunma verdi doktorum korunmayı bıraktıktan sonra bu 3. Ayım yine yok galiba 2. Çizgiyi görünce ağlaya ağlaya test vermeye gittim sonu hüsran

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…