Gebelik testime bakın

kedi11

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2024
51
16
25
Kızlar resmen silik te olsa çoktı heyecandan elim ayağım titriyor şimdi ne yapıcam nerede kan vericem acile mi gidiyim dağlık ocağı saati de geçti yumurtlamadan sonra 8. Gündü bugün dayanamadım yaptım. Birde ya yanlışsa diye korkuyorum da ay kafam çok karışık Allah isteyen herkese nasip etsin

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    137,2 KB · Görüntüleme: 87
Tatlım hayırlı olsun bence bekle tam adet tarihini o zaman kan ver

Ben pcos um o kadar düzensiz ki adetim normalde bugün 37. Günüm fln pazartesiyi mi beklesem
Evett çok daha iyi olur yani yumurtlamanın 15nci günü falan kan testi vermek en sağlıklısı
Ama evde takip edebilirsin koyulaşıyor mu diye hem için rahat eder

Benimde aynı böyle çıkmıştı beta 75 ile öğrendim kanda. Hayırlı olsun şimdide kan verebilirsin sonra zaten 2 gün ara ile beta ile takip ediyorlar ❤️

Kızlar resmen silik te olsa çoktı heyecandan elim ayağım titriyor şimdi ne yapıcam nerede kan vericem acile mi gidiyim dağlık ocağı saati de geçti yumurtlamadan sonra 8. Gündü bugün dayanamadım yaptım. Birde ya yanlışsa diye korkuyorum da ay kafam çok karışık Allah isteyen herkese nasip etsin
Son adet tarihiniz neydi acaba ? Bir de bu innovitanın mı testi

Evet innovita sat 8 ağustos
Yumurtlamayı kaçıncı günde gördünüz acaba ? Benim de sat 15 Ağustos pazartesiye kadar bekleyeceğim sizin gününüz geçmiş kan verebilirsiniz. Kuzenim 8 günde 16.5 la öğrendi aralıkta şimdi nur topu gibi bir kızı var

Yumurtlamayı kaçıncı günde gördünüz acaba ? Benim de sat 15 Ağustos pazartesiye kadar bekleyeceğim sizin gününüz geçmiş kan verebilirsiniz. Kuzenim 8 günde 16.5 la öğrendi aralıkta şimdi nur topu gibi bir kızı var
Azömce bende dayanamadım özelde kan verdim ve sonuç 16 çok çok heyecanlıyım. Yumurtlamaya 2,3, 4 eylülde 5 Eylül çatlama olarak gördüm

Azömce bende dayanamadım özelde kan verdim ve sonuç 16 çok çok heyecanlıyım. Yumurtlamaya 2,3, 4 eylülde 5 Eylül çatlama olarak gördüm
Ya çok sevindim hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Bende pazartesi vereceğim 26-30-1-3 bende değerlendirdim inşallah bana da nasip olur 🥰

Ya çok sevindim hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Bende pazartesi vereceğim 26-30-1-3 bende değerlendirdim inşallah bana da nasip olur 🥰
Ay inşşallah Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayo nasip etsin

Merhaba hayırlı olsun pozitif görünüyor kan verir netleştirirsiniz😍🤲😍 benim de adete 4 günüm var tahmini bu ince testlerden yaptım sizce olma ihtimali var mıdır ?

Eklentiler

• IMG_1799.jpeg
    IMG_1799.jpeg
    436,7 KB · Görüntüleme: 29
Merhaba hayırlı olsun pozitif görünüyor kan verir netleştirirsiniz😍🤲😍 benim de adete 4 günüm var tahmini bu ince testlerden yaptım sizce olma ihtimali var mıdır ?
Ben kanserdim 16 çıktı değerim. Tabi baya erken öğrendim bir kaç gün sonra tekrar deneyin bence inşallah Allah tez zamanda hayırlısıyla nasip eder

X