Gebelik testime bakarmısınız

ugurbocegi72

Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
184
189
29
Merhabalar acil yardımınıza ihtiyacım var bugun catlamanın 11. Günü ovlasyon testiyle takip yaptım az önce gebelik testim pozitif cıktı hemen 2 dakika icinde ikinci cizgi cıktı . Sonra test aldırdım erken gebelik o negatif cıktı ama gece gec saat olmustu şimd gebelik varmıdır yokmudur testi ekliyorum

Eklentiler

• 63AFF137-EED3-4821-9AA1-D4A6D10E9E43.jpeg
    96,2 KB · Görüntüleme: 198
Canım inşallah vardır ama kimyasal da olabilir en iyisi kan testi vermek veya sürekli kaset test ile takip et koyuluğunu günden güne koyulaşıyorsa inşallah vardır

Canım inşallah vardır ama kimyasal da olabilir en iyisi kan testi vermek veya sürekli kaset test ile takip et koyuluğunu günden güne koyulaşıyorsa inşallah vardır
İnsallah vardır ya erken diye acaba birinde gorunde birnde gorunmedimi yada testlerin hasasiyetlermi farklıydı .

İste erken gebelik testinde cıkması gerkemezmiydi kaset teste cıkıp onda cıkmaması tuhaf beyse insalalh varfır dualarınızı bekliyorum
Erken gebelk testi bozuk olablrmi genel olarak erken gebelik testleri pek guvenilir degl bi kac test tekrarlayn yada regl gununuzu bekleyn insallah hamilesinzdr

Erken gebelk testi bozuk olablrmi genel olarak erken gebelik testleri pek guvenilir degl bi kac test tekrarlayn yada regl gununuzu bekleyn insallah hamilesinzdr
İnşalalh kaset test pozitif cıktı insallah o dogrudur gebelik varsa bile cok ama cok erken oldugundan beta hcg düsüktür . Birde birini gece 1 de birini 1.45 te yaptım erken gebelik 1.45 (awox marka ilkez duydum ) insallah kaset test dogrudur dualarnızı eksik bırakmayın

Gerçekten miiii 1 yıldır istiyorum tüpler lapali dediler kan yarın testim de çıksın nolur Allahik mucize olacak lütfen Allahimmmmmmmm
İnşallah canım Allah ol derse olur bize haber vermeyi unutma güzel haberle gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…