Gebelik testi

Ben bat günümde kan verdim değerim 209 çıktı,bence bi kan verin. Yeni gebeliklerde silik çizgi çıkıyormuş

Benimde böyle silik çıkmıştı, büyük ihtimal gebesiniz ama çok yeni, en fazla 20 filan çıkar beta bu çizgi ile. Hayırlsı olsun
Ben bat günümde kan verdim değerim 209 çıktı,bence bi kan verin. Yeni gebeliklerde silik çizgi çıkıyormuş
Bu sabah tekar test yaptım baya koyulaşmış tı neredeyse ilk çizgi gibi koyulaşmış 2 gün sonra kan vermeye gidicem biraz beklemek istiyorum beta hcg yeteri kdr yükselsin diye çünkü ilk gebeliğim gelişmedi 9 haftalıken kürtaj oldum 2. Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim bunda biraz temkinli ve sabırlı kalmak istiyorum

Üzüldüm kaybınız için, ama koyulaşmasınada çok sevindim inşallah sağlıkla ilerler büyür geçen ay bende kimyasal geçirdim, sizin kanamanız olduktan sonra kaç gün geçti bu testleri yaptınız? Bende henüz regli olmadım. 17 aralıkta kanama 3 gün sürdü, bugün olmam lazımdı regl

Benim geçen ay 20 sinde kanamam başladı düşük yaptığım için uzun sürmüştü kanamam 10 gün fln kanamam oldu. Ztn direk korunmasız yumurtlamayı takip ederek ilişki oldu belirtilerim oldu bu ay ayağa kalkarken baş dönmesi halsizlik göğüs şişkinliği dün gece lekelenmelerim oldu hatta bu sabah tekrar test yaptım baktım baya koyulaşmış kan vermeye gittim çok şükür 34,39 çıktı sonucum rabbim isteyen herkese versin inşallah bu sever mucizem benimle kalır

Bi kan vermenizde fayda var çünkü kimyasaldan sonraki ay daha kolay oluyor diye duymuştum inşallah sizde en kısa sürede bu güzel haberi alırsınız canm

Bi kan vermenizde fayda var çünkü kimyasaldan sonraki ay daha kolay oluyor diye duymuştum inşallah sizde en kısa sürede bu güzel haberi alırsınız canm
Çoook sevindiim süper değerinde güzel çıkmışş inşallah sağlıkla gelişir sağlıkla bebeğini kucağına alırsın ben beklicem biraz daha, yoruldum biraz bu durumlardan gelişmeleri bekliyor olurum burdan

En kısa zamanda beklediğin müjdeye ulaşırsın inşallah cnm rabbim isteyen herkese nasip etsin senden de müjdeyi alırız inşallah

Kızlar benimde testime bakarmısınız bat 2 gün geçti 4 test yaptım hepsi böyle silik çıktı gebelik var mı sizce

Eklentiler

• 124E4782-AE23-4A01-BD9D-C17751DF70EC.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 77
Benimkide böyle olmuştu 34 le başladık betamin yükselip kesenin oluşmasını bekliyorum inşallah gebesindir

Benimkide böyle olmuştu 34 le başladık betamin yükselip kesenin oluşmasını bekliyorum inşallah gebesindir
Merhaba canım benim testim böyle iğnemin 11. Günü iğne olduğum gün hariç markası miratech sence varmıdır denedinmi hiç bu testi

Eklentiler

• IMG_20230125_232614.jpg
    77,9 KB · Görüntüleme: 60
Gözün aydın canım Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin
Canım çok çok silik olan testin fotosu varmı acaba

Çok teşekkür ederim canım benim rabbim isteyen herkese nasip etsin maalesef cnm çok silik olduğu için hiç belli olmuyordu resim çekerken seninkinde öyleyse testin altına telefon flaşını aç bak belki gözükür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…