Gebelik testi

ozlemillo

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
13
6
38

Merhaba kızlar. Adetime 4 gün kala test yaptım silik çıktı sonra emin olmak için iki gün daha yaptım yine silik. Bugun de erken gebelik testi yaptım o da silik. Ne diyorsunuz hamile miyim ve doktora gitsem keseyi görür mü?

maşallah canım çok net belli yani hayırlısı olsun keseyi hemen göremesen bile git kontrole

Bence hamilesin hayırlı olsun şimdiden :) test sonucun ne kadar sürede çıktı hemen belirdimi çizgi

Merhaba arkadaşlar yardımcı olurmusunuz bata 3 günüm var belirtilerim vardı baya bu ayda yumurtlama günlerini değerlendirdik testim böyle çıktı hatta normalde daha net kamerada biraz silik sizde kan vermelimiyim yoksa bekliyim mi biraz daha

Eklentiler

• 4AAC5E22-CDF2-4F6D-8DBF-971C2E273653.jpeg
    64,7 KB · Görüntüleme: 265
Kuruma çizgisi değil bu arada hemen çıktı ve burda net değil pembe çizgi

Benimde böyle silik çıkmıştı, büyük ihtimal gebesiniz ama çok yeni, en fazla 20 filan çıkar beta bu çizgi ile. Hayırlsı olsun

Benimde böyle silik çıkmıştı, büyük ihtimal gebesiniz ama çok yeni, en fazla 20 filan çıkar beta bu çizgi ile. Hayırlsı olsun
Çok teşekkür ederim dün akşam yaptığım teste vardı ama çok çok zor gözüküyordu sadece ben görüyordum hatta bugün sabah tekrarlamak istedim varsa bile koyulaşmış mı diye bu daha netti yani çıplak gözle net gözüküyor bakalım çok heyecanlıyım hayırlısı olsun inşallah

Süper çok sevindim hayırlısı olsun tekrardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…