Gebelik testi

Eftelya3535

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2021
55
70
Kızlar selam, adetime 2 gün var sabah öylesine test yaptım 10 dk sonra baktım hicbirsey yoktu akşam işten gelince böyle olduğunu gördüm sizce hamilemiyimdir ? Bebetime diye bir test , umutlanmalimiyim sizce 2 yıldır deniyoruz olmuyor ilk defa testin böyle oldugunu gördüm :KK43:

Eklentiler

• IMG_20221116_194322~2.jpg
    IMG_20221116_194322~2.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar selam, adetime 2 gün var sabah öylesine test yaptım 10 dk sonra baktım hicbirsey yoktu akşam işten gelince böyle olduğunu gördüm sizce hamilemiyimdir ? Bebetime diye bir test , umutlanmalimiyim sizce 2 yıldır deniyoruz olmuyor ilk defa testin böyle oldugunu gördüm :KK43:
Malesef test bozuk bebetime almayin birdaha guvenli bir marka degil . Yeni bi test alip deneyin

Bekledikce bozulmuş test malesef. Adet olmazsanız tekrarlayın 🙏🏼

İnsallah gönlünüzden geçen olur bu ay olmasa da adet sonrası ovulasyon testine başlayın ❤️🙏🏻

Bencede test bozukmuş ve gerçekten o marka almayın bekledikçe çizgi çıkartıyor, hem de doğru yerde

X