Gebelik testi

Asyaseda1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2020
7
2
27
İki gün önce test yaptığımda bir saat sonra silik olarak ama belirgin bir soluk kırmızı ikinci çizgi çıktı. Bugün tekrar yaptım ama tek çizgide kaldı. Genellikle dışa boşalma veya prezervatif kullanımı var adet günümde bir hafta geçti napmam lazım aşırı mide bulantım var göğüslerimde dolgunluk hassasiyet var her adete yakın olduğum zaman da olur ama anlayamadım nedir durum diye

Eklentiler

• GAG-1662144850486.jpg
    GAG-1662144850486.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 69
İki gün önce test yaptığımda bir saat sonra silik olarak ama belirgin bir soluk kırmızı ikinci çizgi çıktı. Bugün tekrar yaptım ama tek çizgide kaldı. Genellikle dışa boşalma veya prezervatif kullanımı var adet günümde bir hafta geçti napmam lazım aşırı mide bulantım var göğüslerimde dolgunluk hassasiyet var her adete yakın olduğum zaman da olur ama anlayamadım nedir durum diye
Acaba kan mi verseniz bu test pozitif gibi ama bir test de negatif çıkmış inşallah istiyosanız hamilesinizdir

Bir saat üzeri çıkan pozitif sonuçlar geçersiz. Testi tekrarlayın sabah isterseniz 10 dakika içindeki çıkan sonuç doğrudur

X