Gebelik testi yapmalı mıyım hamile miyim

mkrrmdyn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2024
43
2
25
Kizlar merhaba bana yardımcı olursanız çok sevinirim en son 4 Eylül'de regl oldum daha sonra günleri takip ettim ve hemen hemen her gün ilişki yaşadım son 5 gündür aşırı.bel ağrısı kasık ağrısı dudak kenarında yaralar oluştu adete 10 gün kala bu belirtiler erken olduğu için gebelikten şüpheleniyorum 4 gün önce gebelik testi yaptım çıkmadı şimdi adete 4 gün kaldı yapsam testte çıkar mı bu hamilelik belirtisi mi lütfen yardım bekliyorum

Bence gecikmeyi bekle canım hiç strese sokma kendini

İnan beklemeni tavsiye ederim ben adete 9 gün kala kaset testte öğrendim hamile olduğumu değerimi 2 günde bir yükseldimi diye strese girdim çok şükür adet günüm geçti 4+5 haftalık hamileyim ama erken öğrendiğim için pişman oldum çünkü acaba yukseldimi diye düşünüyor insan. İlk gebeligimde 2 gün geçmişti direk öğrenmiştim keseyi gormustum ustune gorme yasamisim . oda suprizdi buda supriz oldu ama erken öğrenmek zor gerçekten.

Bende dört gün kala test yaptım negetif şimdi iki gün kaldı umudumu kaybettim

Bende dört gün kala test yaptım negetif şimdi iki gün kaldı umudumu kaybettim
Canim belki geç döllenme olmuştur sanırım benim erken döllenme oldu öyle bisey varmi bilmiyorum ama birde 1 günde pozitif gördüm ben normal kan vermiştim 1 gün öncesi beta da almış 05 di 1 gün sonra 15 kusur çıktı yani her an hersey olabilir

Bilmiyorum ki canım ama hiç ne hamile gibi hissediyorum ne başka fazlasıyla umudmu kaybettim

Canım kimininki idrara geç geçiyor ya da kanda geç yükseliyor artık neyse bilmiyorum yumurtlama testi yapmadıysan Bir iki gün daha bekle tekrardan test yap canım ama şimdi de yapabilirsin yani kendini tutma

Canım sen baya erken öğrenmissin belirtin ne vardi acaba

Eşime söyledim akşam üzeri erken gebelik testi alacak ama çıkmazsa da üzülmem belki geç dollenmedir illaki ilk idrarla mi yapmak lazım bu arada çok soru sordum ama sık idrara çıkma da var miydi

Kızlar benimde 18 yumurtlama 19 çatlamaydı değerlendirdim 21-25 eylül arası aşırı gaz sancısı vardı ara ara çok olmasada oluyor ve 5 gündür aşırı bel ve sırt ağrım var kasık batmalarım oluyor,ara ara sık idrara çıkma ve akıntı vardı beyaz renk, şuan bat a 3 gün kaldı. Şuanda hafif grip belirtilerim var halsiz hissediyorum kendimi Göğüs hassasiyeti falan yok bende .
Sizce gebelik belirtisi olma ihtimali varmıdır?

Benimde aynı bu şekilde test yapicam bugün göğüsumde çok az hassasiyet var hafif

Benim de 4 eylüldü son adet tarihim beklenen adet 4 ekim
Yumurtlama 16-17 gösteriyordu yumurtlama sonrası belirtilerim şiddetli göğüs hassasiyeti dolgunluk, damarlanma ,aşırı gaz sancısı kabızlık yaşadım bi dönem beslenmemi değiştirdim hemen daha iyi ama gaz sancısı devam ediyor
Grip oldum sonra aşırı halsizlik uyku hali vardı 3-4 gün sürdü ilaç hiçbi şey kullanmadım
Mide yanması hayatımda hiç yaşamadım bulantı
Baş ağrısı çektim 2-3 gün gün boyu süren
Sol kasığımda dolgunluk hissi seğirme
Sık idrara çıkma gece uykumdan uyanıp gidiyorum 2-3 kez
Bakalım test hiç yapmadım adet gecikmesini beklerim kan veririm gecikirse

Olabilir hiç belirtisi olmayıp hamile olduğunu öğrenen çok kişi var hayırlısı olsun inşallah sevindirici haberi alırız

Tarihlerimiz aynıymış hayırlı haberi alalım inşallah yapma biraz sabret tam mutluluğa eriş idrarla daha geç belli oluyor adetini bekle gecikirse yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…