gebelik testi sonucum???

buket20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2012
75
0
arkadaşlar 4 aylık evliyim 3 haftadır korunmuyorum. bugün gebelik testi yaptım ancak testte çizgilerden biri tam koyu diğeri hafif belli gibi.2 haftadır da hafif mide bulantım var. test sonucunun resmini yükledim.yorumlarınızı bekliyorum. teşekkür ediyorum...

canım bildiğim kadarıyla hamilesinn test erken yapıldığında silik çıkabiliyo 2. çizgi

Son düzenleme:
daha adetimede 3 gün felan var gelmezse bi de kan testi yaptırayım canım

merhaba yazdığın yazıyı okudm. bnde de aynısı çıktı 2 gün önce ewde kndm yaptm birisi silik çıkkmştı sonra hemn doktora gittm kan testi yaptrdm hamileymişm. heveslendrmk istemm sizi ama hamile olabilrsnz.

inş. canım ya bide mide bulantılarım 2 haftadır az da olsa var çok erken başlamadımı anlamdım

Şu anda yüzlerce hamile olmanın hayalini kuran kadınlar bu sayfayı görerek dua ediyor bizde bu çizgiyi görebilcekmiyiz diye Allah evlat sevgisini tatmayı hakaden herkese nasip etsin inşallah sizide tebrik ederim, hamilesiniz kan testinde hemen çıkar yaptırırsanız.

Son düzenleme:
anammmmmmmmmmmmm...
çok pis sevindim...
inşallah dediğiniz gibidir arkadaşlarım...
Rabbim herkese nasip etsin inşallah...

canim teste gore cok buyuk bir ihtimal hamilesin ( bazi testler hatali olabiliyor ama kucuk bir ihtimal.)

ikinci cizgini silik olmasi degil, olup olmamasi onemli.

mide bulantilarina gelince psikolojik oldugunu dusunuyorum daha cok erken cunku

hayirlisi olsun

arkadaşlar belimde çok ağırıyor çok sık çişe gidiyom o da belirti hamilelikte

buketcım gebesın hemde bak sukur rabbım ılk ayda vermış cok şanslısın rabbım keseyı kal atışını kucagında görmeyıde nasıpetsın tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…