GEBELİK TESTİ/SİLİK ÇİZGİ

Peri Tozuu

...
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
4.240
3.171
Merhaba kızlar Bu sabah bir gebelik testi yaptım. Markası vex pharma. İlk yaptıgımda çok çok az görünen gölge gbi bir çizgi vardı. Hatta emin olamadım. Testi bıraktım öyle baya bir zaman geçti tekrar baktım çizginin biraz daha belirgin oldugunu gördüm. Kuruma çizgisi olabilir mi bilmiyorum. Fotoğrafını bırakıcam bakar mısınız kuruma çizgisi böyle olur mu ? Birde vex pharma marka gebelik testi kullanlae varsa yazabilir mi böyle kuruma çizgisi oluyor muydu? (Bu ay femara kullanmıstım.)

Eklentiler

• IMG_6029.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 390
  • IMG_6019.jpeg
    134,4 KB · Görüntüleme: 277
  • IMG_6018.jpeg
    218,2 KB · Görüntüleme: 371
Benim de buna benzer çıktı ya da ben öyle görüyorum. bugün kan test vermek istiyorum bakalım randevum 3 te. Adetin gecikti mi

Üzgünüm ama kuruma çizgisi
Şimdi bi kuruma çizgisi atıcam sana nasıl kendimi hamile sanıp ayaklarım totoma vura vura kan vermeye gittim gör :)))
Günün geçmeden yapma sonra hayal kırıklığı oluyor :)

Eklentiler

• 1000028608.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 400
Oha bu bariz net ayy bütün sevincim gitti suan

1hafta mı var yalnız yaptığın normal gebelik testi sanırım 1 hafta varsa çıkması mümkün değil
Hayır adet olmam lazım bugun yarın. Femara kullanmıstım birde zaten. En son dr 20 mm yumurta var demişti. İlaca göre yarın falan adet olmam lazım. Bugun adetin 35 gunu

Hayır adet olmam lazım bugun yarın. Femara kullanmıstım birde zaten. En son dr 20 mm yumurta var demişti. İlaca göre yarın falan adet olmam lazım. Bugun adetin 35 gunu
Hmm yarın da olmazsan kan ver kesin sonuç. Testler insanın psikolojisini bozuyor

Size tavsiyem adetiniz 1 2 gün geçtikten sonra yapmanız ben bir bebeğimi kaybedip 2.yi kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak söylüyorum. Olmayınca sonu hüsran ve üzüntü kaplıyor

kaset değil de erken gebelik testi yapın bende regl 5. Gğn kala kaset test yaptım çok ama çok dikkatli bakıldığın da gözüken gölge gibiydi gidip erken gebelik testi aldım onda daha net silik çıktı. Ertesi günü regl 4. Gün varken kan verdim 28 çıktı testleri de ekliyorum

Eklentiler

• IMG_0320.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 295
  • C2FFD61F-4125-4DBB-BCA7-E3007610BC9F.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 306
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…