Gebelik testi negatif Ovulasyon testi çift çizgi

Busra983

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
16
4
25
Merhaba arkadaşlar
Adetime 2 gün var bu ay yumurtlama günlerini takip edip değerlendirdik. Alt karında şişlik mide bulantısı ve batma gibi ağrılar hissediyordum gebelik testi yaptım negatif çıktı ovulasyon testinin de hamileliği gösterdiğini duydum test yaptım ikinci çizgi net çıktı böyle bir şey yaşayıp hamile olan var mı acaba

Eklentiler

• 17283650810188172585166000221040.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 36
İki çizgi net çıkmamış biri silik gözüküyor

Bende çıkar diye düşünmüştüm ama testte negatif çıktı 2 gün daha bekleyeceğim umarım pozitif çıkar. Teşekkür ederim

2.çizginin daha da koyu olmasi gerekiyor gebelik icin. Bide Regle yakin lh hormonu artiyormus oyle soylemislerdi bende boyle gördüm kendimde. Ertesi gun yeniden yaptigimda daha silik olmuştu insallah gebelik getirir sana

2.çizginin daha da koyu olmasi gerekiyor gebelik icin. Bide Regle yakin lh hormonu artiyormus oyle soylemislerdi bende boyle gördüm kendimde. Ertesi gun yeniden yaptigimda daha silik olmuştu insallah gebelik getirir sana
Çok teşekkür ederim bugün regl günüm ama hala olmadım alt karın sağ tarafında yumruk şeklinde şişkinliğim var karın kasılması ve aşırı idrara çıkma durumum da var her an kusacakmışım gibi umarım bunlar psikolojik değildir bugün de olmazsam yarın testlerimi yapacağım

Merhaba adet günümde artımed gebelik testim negatif çıkmıştı ben de bir de ovülasyon testi yapayım dedim o pozitif geldi . Sonrasında laboquick gebelik testi yaptım pozitif geldi

Regl olmadığımız zaman siskinlik olur illaki.. dedigin gibi insallah psikolojik degildir rabbim hepimizin kucağını doldursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…