Gebelik testi ne zaman belli olur?

arkadaşım hamile kaldıgını düşünüyorsan hapi içmemen lazım diger ay adetinin 3 günü başla 1 ayda korun çünkü 1 aydan sonra korumaya başlıyor

merhaba canım ya görmemişim cıktım nasılsın tekarar hg kendini tanısıtrımısın send ebebiş istiyon demiiiiiiiiiiiiiiiiiii

birkacgün daha beklemen lazım cünkü bazen öyle belirtiler olur bende cok oluyordu ondan birkacgün gecikmiş olabilir

13 ocak ta adet oldum genelde ıkıgun one atıoyor benımde gunum yanı muhtemelen yarın adet olmam gerekıyor dayanamayıp bu sabah test aldım içerısınde en erken adet gununde yapılmalıdır ona gore duyarlıdır dıyor yinede yaptım tabiki sonuc negatif üzülmem için erkenmidir acaba cokmu aceleciyiz

Son düzenleme:
arkadaşlar dün edeti günümdü olmadım bugünde hala bşi yok test yaptım tek çizgi ya gün geçtikten kaç gün sonra çıkar teste ne zaman belli olur varsa tecrübelerinizi konusuturun hadi arkadaşalr

bende 13 ocak ta adet oldum genelde ıkıgun one atıoyor benımde gunum yanı muhtemelen yarın adet olmam gerekıyor dayanamayıp bu sabah test aldım içerısınde en erken adet gununde yapılmalıdır ona gore duyarlıdır dıyor yinede yaptım tabiki sonuc negatif üzülmem için erkenmidir acaba cokmu aceleciyiz nezaman belli olur bende cook meraktayım
boshayallersmile

arkadaşlar benim sorum özel günlerimle ilgili olacak. en son 15 şubat'ta az bir lekelenme ile adetim başlamıştı. sonraki 2 gün hafif lekelenmelerle devam etti. 18'inde çok şiddetli oldum. üç gün falan sürdü ve bitti. bu ay periyodumu hesaplarken 15'ini mi yoksa 18'ini mi esas almalıyım? normalde 28 gündür sirkulasyonum. bir fikri olan var mı?

Mrb benım de adetım 3 gÜn gecıktı bu ay sabah test yaptım evde ama tek Çızgı. Çok moralım bozuldu. Ve hıÇ gecıkmezdı adetım en azından son 5 aydır hıÇ 25 gÜnÜ geÇmemıŞ sızce hamılemıyım. Gıdıp kan testı yaptırmamak ıÇın zor tutuyorum kendımı drum pazartesı yaptır dedı delıreceĞım yaaaa.....

selm arkadaşlar ben bugün test yaptım ikinci çizgi soluk çıktı diyorlarki akşam testti yapıpta sabaha kadar beklerse hamile olduğun anlamına gelmez diyorlar ne yapmalıyım acele cevap bekliyorum

Tatlım bence sen yarın sabah kalkar kalkmaz ilk idrarla bi test daha yap, silik de olsa 2. çizgiyi gördüysen hamişsindir bence, hayırlısı olsun canım yerimseniben

arkadaşlar dün doktora gittim doktor idrar dan yaptınegatif çıktı çok üzüldüm eşim birde kan tahlili yapalım dedi yaptık bugün saat 8 de eşim alcak ne olur duva edin inşallah iyi çıkar çok seviyorum çocukları

slm arkadaşlar herkese merhabalar,bende bu sabah 7 buçuk gibi testi yaptım tek çizgi çıktı aradan 1-2 saat geçince bi baktımki ikinci çizgide görünüyor ama ilkine göre okadarda çok belirgin değil ama var bu yazılanları okuyunca biraz hevesim kırıldı ve açıkcası üzüldüm ama hamilemiyimdir sizce adet günüme 2 gün var yrn kan testi yaptırmaya gitcez ama o zamana kadar meraktan ölürüm herhalde ne olur cvp verin öpüldünüz.....

merhaba.idrar testlerinde ilk 5 dk içinde çıkan sonuç doğrudur,hem zaten adet gününden önce idrar testleri doğru çıkmaz,geçtikten en az 5 gün sonra bakılmalı.kan testi için de doktorlar adet gününü bekleyin diyolar.bence boşuna yaptırma şimdiden,negatif olursa boşuna üzülüceksin.belki de pozitiftir ama çıkmayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…