Gebelik testi ne zaman belli olur?

sıkıntı psikolojim bozuk abla benim ufacık bişde dedağılmaya başşladım ailmden uzaktayım her zaman gelemiyolar eşim bi erken bi geç burda arkadaşalar var ama ne bilim ya kime değer versem bişi oluyo kimseye güvenim kalmadı

slm kızlar baby yazdıklarını okudumda o durduk yere ağlamalar o iç sıkıntıları o hiç birşeyden tat zevk alamamak ah insanı o duruma getiren içinde herşeyi o kadar biriktirmesine sebep olanları allah ıslah etsin demekten başka bişi gelmiyor insanın elinden..izninle sölemek istediğim birşey var kendini üzdükçe sadece senden gider sonra bi bakmışsın herkes keyfi aleminde onun için bir sen daha olmadığını düşün dünyada helede benim gibi çocuk dileyenlerdensen hiçbirşeyi takma sadece allaha sığın kardeş...

slm kızlar baby yazdıklarını okudumda o durduk yere ağlamalar o iç sıkıntıları o hiç birşeyden tat zevk alamamak ah insanı o duruma getiren içinde herşeyi o kadar biriktirmesine sebep olanları allah ıslah etsin demekten başka bişi gelmiyor insanın elinden..izninle sölemek istediğim birşey var kendini üzdükçe sadece senden gider sonra bi bakmışsın herkes keyfi aleminde onun için bir sen daha olmadığını düşün dünyada helede benim gibi çocuk dileyenlerdensen hiçbirşeyi takma sadece allaha sığın kardeş...

hg ycanım evet allahtan başka kimsemiz yok el açıçak allah ıslah etsin ama kimi kimleri hangi birini herkesten bi darbe aldım sanki birine b ağlarsın hatyatını tamam dersin çekiyorum ama sonu iyi olucak ama bi bakmıssın en büyük darbe ondan eeeee herkesi arkanada alldıysan kal şimdi kendinle neyse eben yien içim acayip oldu ya sen an sılsın biraz kendini tanıtırmısın bize

tugba merhaba dogru söyledin canım sana senden başka dost yok birde ben hayır demeyi ögrensem hiç fena olmaz

insanlardan birsey istemenin bir sınırı var dimi benhep karsımdakilerin o sınırı gecmıyecegını düsunuyorum bu kurallar dile gelmez vardır sadece etrafımdakiler o kadar rahatki ne canı ısterse bu nasılsa bizim sükran duygusuna kapılıyor heralde yuh buda istenirmi diyorum ama onlar istemeye devam ediyorlar hemde lafı yiyip oturuyorlar sonra sükran sinirli deniyor

evet bayağı dolmuşsun ama bu şekilde devam etme derim evliliğnide riske atarsın bırak yanında kimse olmasın eşin varya oda yeter unutma sakın yüce allah önce sevdiği kulunu sıkar sabrını sınar sonra feraha kavuşturur inan bana yalnız değilsin senin gibi çeşitli problemler yaşayan milyonlarca insan var neden üstesinden gelemeyesinki psikolojim bozuk diyosun bu psikolojiylemi evlat istiyosun bu halde ona ne verebilirsin hayatım onun için derimki topla kendini allah herkesi bi şekilde sınıyo bakma böle ukalaca konuştuğuma inan tarifi imkansız sıkıntılar yaşadım ezildim üzüldüm aa üstesinden geldim şükür şimdi eski hallerimdeki birini görünce üzülüyorum hemde çok o yüzden konuya müdahil oldum canım

X