gebelik testi kanda en erken ne zaman belli olur

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
arkadaşlar o kadar merak içindeyim ki anlatamam...gece gündüz başka bişey düşünemez oldum hamilemiyim değilmiyim...adetime yaklaşık bir hafta var göğüslerimde ağrı karıncalanma hissi oluyor ama sık sık değil kasıklarımda ağrı oluyordu ama son iki gündür ağrı yok...kanda gebelik testi yaptırsam kesin sonuç verirmi 11 aydır uğraşıyoruz olmuyor inşallah bu sefer olur senağlama

canım bazı arkadaslar bır hafta kala yapmıslar cıkmıs ama bence bır kac gun daha dur derım bılıyorum cok zor ama daha kesın bı sonuc ıcın bu en ıyısı

merhaba arkadaşlar benimde son adetimin ilk günü 25 marttı bugün gittim doktora kan tahlili yapıldı değer 17 çıktı 3 haftalık olarak gözüküyor ama kafam karıştı sanki çokmu düşük ne :KK43: sizin bilginiz varmı

canım nasıl yanı 17 mı doktor mu dedı uc haftalık dıye bu degere gore benım bıldıgım daha ılk hafta oluyor

ya ben sonuçu almaya gittiğimde saat 7idi doktor yoktu hemşireye sordum görmüyormusun değer 5-50 arası olursa 3haftalık bu kadar basit dedi azarladı bi de beni:KK70: yani anlayacağın bende hemşirenin gazabına uğradım :)

canım benım sen yarın doktorunu ara sor ama benım bıldıgım daha ılk hafta kendıne cok dıkkat et bu aralar bu arada gozun aydın hayırlı olsun benım 4 haftalıkta 2819 du degerım canım

çok sağol cnm yaa zaten yarın sabah ilk işim doktora gitmek bi de o hemşireyi bulmak:KK70: senin bebişinde hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inş

dayanamıyorum en iyisi yarın doktora gidip test yaptırayım en azından daha fazla ümitlenmem böyle hergün hamilemiyim değilmiyim diye düşünmekten iyidir her geçen gün daha falza ümitleniyorum biran önce gerçekleri öğrenmek benim için en iyisi...

dayanamıyorum en iyisi yarın doktora gidip test yaptırayım en azından daha fazla ümitlenmem böyle hergün hamilemiyim değilmiyim diye düşünmekten iyidir her geçen gün daha falza ümitleniyorum biran önce gerçekleri öğrenmek benim için en iyisi...

sen bılırsın canım haklısın ınsan cok merak edıyor ınsallah canım hamılesındır yarın gıdersen bıze cevabı yaz olur mu

merwisscim bencede yaptır derim bende artık öldüydüm meraktan stres mahvediyor insanı git yaptır rahat et varsada yoksada ona göre önlemini alırsın en azından..

X