Gebelik testi hayalet çizgi - silik çizgi

dilaraec

Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2021
36
15
29
Arkadaşlar ben son 1 haftadır devamlı kasık ağrısı yaşıyordum. 2 gündür de göğüs uçlarıma dokunduğum zaman deli gibi acıyor. Bugün de midem çok bulandı bende dayanamadım test yaptım. Regl olmama 2 gün vardı. Ya ben şizofren oldum yada gerçekten hayalet bi çizgi var ama çok zor görünüyor bi bakar mısınız ben mi hayal görüyorum?

Eklentiler

• 521D2896-9AFD-4DEF-B7F7-229AF7F61AB8.jpeg
    521D2896-9AFD-4DEF-B7F7-229AF7F61AB8.jpeg
    159,4 KB · Görüntüleme: 1.785
  • 8489DAD8-ADA9-4B6A-8C3C-D1BF04222C34.jpeg
    8489DAD8-ADA9-4B6A-8C3C-D1BF04222C34.jpeg
    240 KB · Görüntüleme: 1.707
Kuruma çizgisine benziyor bence
Ben bugün tekrarladım testi başka bi markayla daha önce de kullandığım bi markayla yaptım günlerce saklardım ve hiç kuruma çizgisi görmedim ama test bugün böyle çıktı

Eklentiler

• A326BD92-72FD-4E4E-9345-E4CF9F5C7586.jpeg
    A326BD92-72FD-4E4E-9345-E4CF9F5C7586.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 1.394
Ben bugün tekrarladım testi başka bi markayla daha önce de kullandığım bi markayla yaptım günlerce saklardım ve hiç kuruma çizgisi görmedim ama test bugün böyle çıktı
Var bence, sabah ilk idrarla tekrar deneyin derim hayırlı olsun şimdiden inşallah istediğiniz sonucu görürsünüz🌸

Arkadaşlar ben son 1 haftadır devamlı kasık ağrısı yaşıyordum. 2 gündür de göğüs uçlarıma dokunduğum zaman deli gibi acıyor. Bugün de midem çok bulandı bende dayanamadım test yaptım. Regl olmama 2 gün vardı. Ya ben şizofren oldum yada gerçekten hayalet bi çizgi var ama çok zor görünüyor bi bakar mısınız ben mi hayal görüyorum?
Merhabalar. Benim de benzer belirtilerim var. Gelecek regl tarihim 4 Haziran. 2 haftadır kasıklarımda ağrı var. Bir kaç gündür de göğüs uçlarım hassas. Bugün erken gebelik testi yaptım. Aşağıya ekliyorum. Ben silik bir çizgi görür gibiyim.
D42C8861-EA3B-4552-BFDA-538BBF3FE14E.jpeg

Merhabalar. Benim de benzer belirtilerim var. Gelecek regl tarihim 4 Haziran. 2 haftadır kasıklarımda ağrı var. Bir kaç gündür de göğüs uçlarım hassas. Bugün erken gebelik testi yaptım. Aşağıya ekliyorum. Ben silik bir çizgi görür gibiyim. Eki Görüntüle 3074518
Yakından bakınca ben de gördüm inşallah vardır.

Bunda var gibi sanki umarım kuruma çizgisi değildir rabbim gönlünüze göre versin 🤍
Umarım değildir çünkü 1 senedir 50 tane test yapmışımdır çoğu da evde günlerce bekledi 1 kere bile kuruma çizgisi görmedim. Bu ay bu kadar belirtinin üzerine bu kuruma çizgis olursa üzülürüm yani ama bu sabah başka bi marka test yaptım onda da hiçbir şey çıkmadı ama 3 testten ilkinde çok silik 2. De resimde ki gibiydi 3. De negatif çıktı kafam çok karıştı..

Arkadaslar adete 5 gun kala yapmıstım bısey görebılıyo musunuz yoksa bana mı öyle gelıyor
Benim de beş gün var. İki gün önce ben de bu şekilde belli belirsiz bir çizgi gördüm. Bugğn tekrarladığımda ise yine çok çok silikti ancak daha net görünüyordu. En iyisi beklemek aslında ama insanın içi içini yiyor :)

Görebılıyo musun canım çızgıyı 5 gun kala yapmıstım bugunde adetım 1 gun gecıktı ama kahverengı lekelenmem var ama sökulmuyo bı turlu 2 gun sonra test yapıcam 🙂

Umarım değildir çünkü 1 senedir 50 tane test yapmışımdır çoğu da evde günlerce bekledi 1 kere bile kuruma çizgisi görmedim. Bu ay bu kadar belirtinin üzerine bu kuruma çizgis olursa üzülürüm yani ama bu sabah başka bi marka test yaptım onda da hiçbir şey çıkmadı ama 3 testten ilkinde çok silik 2. De resimde ki gibiydi 3. De negatif çıktı kafam çok karıştı..
Bazen çok yeni gebeliklerde de olabiliyor bu senin söylediğin durum bazen de dediğim gibi kuruma çizgisi çıkabiliyor ne olursa olsun bu testlerde bi insan yapımı sonucta illaki bir sıkıntı olabiliyor umarım vardır kan verilmeden kesin birşey söylemek zor canım 🤗

Görebılıyo musun canım çızgıyı 5 gun kala yapmıstım bugunde adetım 1 gun gecıktı ama kahverengı lekelenmem var ama sökulmuyo bı turlu 2 gun sonra test yapıcam 🙂
Evet görüyorum. Benim de aynen böyle oldu ilk yaptığım test. İki gün sonra yani dün bir tane daha yaptım aşağıya ekliyorum. Yine aşırı silik ama biraz daha farkedilir. Bu sabah ise tekrar ettim daha koyu çıkacağını umarak :) ama bundan daha silik yok denecek bir çizgi çıktı aynı ilk testim gibi. Benim de bugün itibariyle 4 var. Var mı bilmiyorum ama daha önce böyle silik bile hiç çıkmazdı. Hakkımızda hayırlısı 🙏🏻😊

Eklentiler

• F7C1DA03-65F6-45C8-BC53-96D046D1DEE7.jpeg
    F7C1DA03-65F6-45C8-BC53-96D046D1DEE7.jpeg
    122,5 KB · Görüntüleme: 1.007
Naptınız var mı

X