Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi erken ve kaset test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım seninde yukselir adet gunumdu dün kan verdiğimde bnmde 4 yaşında oğlum bi kürtajın bi kimyasalim var inşallah bunu sagliklica kucağımıza alirz

normal gebelik testiydi
Canim bende dün normal test yaptim senle ayniyiz döngüm 28 gün 20 ocal yumurtöama 21 catlama bu dünkü test hafif var normal test bugün erken tesz yaptim hic bisey cikmadiyumurtlamayla baslayan adet agrilarim vardi bj ay ümitlendim suan bile belim 2 ye ayriliyo adete 4 gün var benim cikmadi bisey 1.test normal 2.testerken

Eklentiler

• Screenshot_20210203-100826_Gallery.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 171
  • 20210204_105200.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 172
Beyaz cizgi de renk değişimi yapmışsın galiba ondan öyle diğerinde sanki var gibi ben öyle bir şey gördüm benim gebeligim kesin gibi bir şey oldu istersen bir kan var ben dün tekrar verdim kan aynı zamanda da muayne de oldum kese gözükmedi doğal olarak ama beta 130 olmuş gayet iyi yükselmiş durumda benim için sende istersen dene bı şansını

Kuzummm ben almanyadayim öyle ha deyince almazlar beni yoksaa durmazdim hayatta simdi eve geldim erken test böyle olmus ben cikmayinca birakmistim

Eklentiler

• 20210204_163905.jpg
    39,7 KB · Görüntüleme: 191
İnşaallah benim de o yüzden görünmüyorduradetim gecikti ve testler negatif

Kızlar sizce bu nasıl bu sabah kaset test yaptım adetim 3 gün gecikti ama geçen ay da aynısı olmuştu erken gebelik testinde hayalet de olsa çizgi çıktı ama aynı gün regl oldum. Bu defa kaset test alıp yapayım istedim bu şekilde.

Gebelik var sanki ama emin olmak için kan ver bence dusukte olsa çıkar sonuç takip edersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…