Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi erken ve kaset test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Gözükmüyor birşey sabret Canım bende bir gün kala erken gebelik test ysptim çok ince silik çıktı ikinci çizgi ama hemen anında çıktı foto çektim yine belli olmadı paylaşmak için ama yine 3 gün sonra normal gebelik testi yaptım pozitif ti yine hsmileyim erken olduğu için clbellicetmiyo ama mavi renkteki belli oluyor mavi test erken mi normal gebelik testi mi
normal gebelik testiydi

Hım bence biraz daha sabret aslında önce arken gebelikte çıkması lazımdı her ikisini aynı gün mu yaptınız
Kizlar bnim testlerimide yorumlarmisinz bgun regli gunum yarin kan verecgm gun gectikce koyulasma iyimi sizce 5 ay once kimyasal gebelik yasadim korkuyrm
Tatlım ben yeni gördüm yazdığını ikisinde de var gözüküyor korkma bir kez kimyasal oldu diye hep olacak değil ya içini ferah tut kan tahlili yaptır duruma göre hareket edersin zaten

Gözünüz aydın ☺️🤗 Allah bağışlasın canim 🤩😍 senin bat ne zsmandi tsrihi
Benim bat biraz karışık normalde 28 günde bir olurdum ama son 3 ay 37-32-34 günde bir oldum doktora felan gittim olabilir dediler tahlillerden sonra normal dediler 35 günü baz alıyordum
Normalde 35 gün diye düşünürsek salı günü ama 28 gün diye düşünürsek 5 gün geçmiş oluyor.
Ama ben bat a göre yapmadım açıkçası testi ovulasyon testi kullanmıştım yumurtladigim tarihi biliyordum ona göre yaptım

Benim bat biraz karışık normalde 28 günde bir olurdum ama son 3 ay 37-32-34 günde bir oldum doktora felan gittim olabilir dediler tahlillerden sonra normal dediler 35 günü baz alıyordum
Normalde 35 gün diye düşünürsek salı günü ama 28 gün diye düşünürsek 5 gün geçmiş oluyor.
Ama ben bat a göre yapmadım açıkçası testi ovulasyon testi kullanmıştım yumurtladigim tarihi biliyordum ona göre yaptım
Hayırlısı olsun cnm ☺️

Bu ay

Eklentiler

• AE2B8CB0-EEA5-4FF4-9A6E-15DD4022C6DB.jpeg
    AE2B8CB0-EEA5-4FF4-9A6E-15DD4022C6DB.jpeg
    91,5 KB · Görüntüleme: 187
Kan verdim acilden cnm 374 cikti degerim 🤲 Allahm isteyn herkeze nasip etsn sali gunu tekrar bakcz deger ykselckmi diye
Allah'ın izniyle insallahhh yükselir adetin geçmiş miydi ?
Benim dün 16.9 çıktı değerim ama ben hep böyle öğreniyorum ilk oğlumda 6.4 le öğrendim ikinci gebeliğim de kaybettigim de yani 47 ile öğrendim

onerebileceginiz erken gebelik testi markasi var mi acaba ya da regl gununun gecmesini beklemek daha mi mantikli? Reglme 4 gun kaldi sabretmek cok zormus :KK43:

onerebileceginiz erken gebelik testi markasi var mi acaba ya da regl gununun gecmesini beklemek daha mi mantikli? Reglme 4 gun kaldi sabretmek cok zormus :KK43:
Erken gebelik testleri ne kadar ise yaradigi tartışılır biraz bende oncomed al bı bide avox erken gebelik testi vardı regl e 4 gün kala yani dün oncomed net belli çizgi verdi al bı yine net ama daha silik erken gebelik testi de belli belirsiz olarak verdi
5 gün kala da miratech kullandım hiç bir şey yoktu

Erken gebelik testleri ne kadar ise yaradigi tartışılır biraz bende oncomed al bı bide avox erken gebelik testi vardı regl e 4 gün kala yani dün oncomed net belli çizgi verdi al bı yine net ama daha silik erken gebelik testi de belli belirsiz olarak verdi
5 gün kala da miratech kullandım hiç bir şey yoktu
Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Burada cok arastirma yaptim gebelik belirtisine dair gogus hassasiyetinden agrisindan basedilmis surekli ben de tuhaf bir sekilde yumurtlama gunu sonrasi goguste kasinti basladi. Boyle bir belirti yasadiniz mi ya da yasayan oldu mu bilgilendirirseniz cok sevinirim

Cevabiniz icin cok tesekkur ederim. Burada cok arastirma yaptim gebelik belirtisine dair gogus hassasiyetinden agrisindan basedilmis surekli ben de tuhaf bir sekilde yumurtlama gunu sonrasi goguste kasinti basladi. Boyle bir belirti yasadiniz mi ya da yasayan oldu mu bilgilendirirseniz cok sevinirim
Teşekkür ederim öncellikle
Ben yaşamadım yani kaşıntı ama belli olmuyor belki siz sizladigi için kaşınıyor olarak algiliyorsunuz bugun 3 gününüz kalmış oluyor aslında bı test yapsanız çıkabilir ama negatif çıksa da uzmeyecekseniz kendinizi yapın çünkü bazen varsa da gebelik testler yanıltıcı oluyor

Teşekkür ederim öncellikle
Ben yaşamadım yani kaşıntı ama belli olmuyor belki siz sizladigi için kaşınıyor olarak algiliyorsunuz bugun 3 gününüz kalmış oluyor aslında bı test yapsanız çıkabilir ama negatif çıksa da uzmeyecekseniz kendinizi yapın çünkü bazen varsa da gebelik testler yanıltıcı oluyor
Reglnin gecmesini beklemek sanirim daha mantikli. İlk deneme oldugu icin bu kadar erken uzerine dusmek de istemiyorum 3 gun sonra sonucu bildiririm 😇

Reglnin gecmesini beklemek sanirim daha mantikli. İlk deneme oldugu icin bu kadar erken uzerine dusmek de istemiyorum 3 gun sonra sonucu bildiririm 😇
Umarım vardır belli olmuyor bazen ilk aydan oluyor bazen aylarca uğraşıp ümidi kestikten sonra oluyor hayırlısı ne zamansa o zaman olsun inşallah

X