Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi erken ve kaset test

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar yumurtlamanın 11.gunu bugün hem erken gebelik testi yaptım hem kaset test erken gebelik testinde hiç bir şey yok kaset testte var hangisine inanmaliyim bat a 3 gün var
Var gibi canım inşallah vardır benim 4 gün vardı reglime erken gebelik testinde 2. Çizgi koyu çıkmıştı belki gec döllenmedir bekle geciktiği zaman kan ver net sonuç alırsın

Var gibi canım inşallah vardır benim 4 gün vardı reglime erken gebelik testinde 2. Çizgi koyu çıkmıştı belki gec döllenmedir bekle geciktiği zaman kan ver net sonuç alırsın
Bence bu testler erken gebelik testinde daha iyiler erken gebelikte çok silik çıkıyor hunlarda belli oluyor en azından

Eklentiler

• IMG20210130105837.jpg
    38,6 KB · Görüntüleme: 384
Bence bu testler erken gebelik testinde daha iyiler erken gebelikte çok silik çıkıyor hunlarda belli oluyor en azından
Tabikide öyle en iyisi gecikince öğrenmek ben erken öğrendim nasip olmadı erken öğrenildiği zaman bazen sonu hüsran olabiliyor Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın herseyin hayırlısını versin

Aynen kuzu on günden sonra yavas yavas beliriyor seninkinde bende gördüm =)
Dediğin gibi regl olmassa gibi tekrarlım diyorum bakalım
Yerleşme kanaması mı ne hiç bilemedim
Regl öncesi pembe akıntım olur benim sonra devamı gelir
Aynı onun gibi pembe akıntıydı
Gün içinde devam etti ama suanlık bişey yok
Umuyorum gelmes ve yerleşme kanaması dedikleri seydir
Güzel haberler alırıs artık=)

İnsalllah Allah'ım isteyen herkese nasip eder

Kizlar bnim testlerimide yorumlarmisinz bgun regli gunum yarin kan verecgm gun gectikce koyulasma iyimi sizce 5 ay once kimyasal gebelik yasadim korkuyrm

Eklentiler

• 20210131_063806.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 425
Yumurtlamadan sonraki 11. Günde yaptım
19-20 yumurtlama 21 catlamaydi benim

Sağol canım ben de 2 gün yumurtlama 3. Gün çatlama gördüm belirtin var mıydı
Vardi
Yumurtlamadan sonra geçmeyen kasık ağrısı göğüs ucu hassasiyeti birde uyku hali çok vardı . Benim zaten şöyle bir durumum var hamilelikte ilk başta hep göğüs de şişlik hassasiyet başlar ben o yüzden aslında emindim ama testler tek çizgi çıkıyordu psikolojik olarak düşünüyorum diyordum ama meğerse erken test yaptığım için öyleymiş

BEn de erken test yaparım ay inşallah tutunur ama daha var 6-7 gün daha geçsin

BEn de erken test yaparım ay inşallah tutunur ama daha var 6-7 gün daha geçsin
Erken gebelik testlerini sevemedim ben nedense oncomed de tamamen belliyken erken gebelik testinde belli belirsizdi al bı de de aynı şekilde belli belirsizdi bence 11. Gün yap inşallah çift çizgiyi görürsün

Kizlar yumurtlamanın 11.gunu bugün hem erken gebelik testi yaptım hem kaset test erken gebelik testinde hiç bir şey yok kaset testte var hangisine inanmaliyim bat a 3 gün var

Peki bunda bişey görebilen varmı kızlar=)
Gözükmüyor birşey sabret Canım bende bir gün kala erken gebelik test ysptim çok ince silik çıktı ikinci çizgi ama hemen anında çıktı foto çektim yine belli olmadı paylaşmak için ama yine 3 gün sonra normal gebelik testi yaptım pozitif ti yine hsmileyim erken olduğu için clbellicetmiyo ama mavi renkteki belli oluyor mavi test erken mi normal gebelik testi mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…