Gebelik testi/ dondurulmuş embriyo

Benimde öyle adet olacakmis gibi hassasiyet var. Ayrıca sabah saatlerinde anı kasik ağrısı oldu ardindan soluk kahverengi akıntı geldi peceteye sonrasında görmedim daha gelmedi sanırım yerleşme kanamasiydi
Benim yerleşme kanamam olmadı canım kişiden kişiye değişiyor olan var olmayanda var

Kızlar bende var mı bı bakar mısınız transferin 4.günü sonradan 10-15 dk bekleyınce cıktı.

Eklentiler

• IMG_8686.jpeg
    IMG_8686.jpeg
    184,4 KB · Görüntüleme: 31
Ovitrelle etkisi 10 gün sürüyor kaç çıkar bıkmıyorum tabi ki ama çok yüksek olacağını sanmıyorum😅
Benim iğnenin 12.günü. 5.gün dondurulmus embriyo transfer edildi bugun 5.gün test çok silik çıkıyor başka testte hiç çıkmıyor. Kanda belli olur mu 5.günde

Merhaba ben çatlatma tedavisi görmüştüm ovitrelle etkisi 7-8 gün bazen 9 gün sürebiliyor 10. Gün bile hayalet çizgi çıkıyordu eğer bugün 7. Gününüz ise transferim bence bekleyin çok erken yapmışsınızdır
Merhaba mesajına denk geldim. Bugun asilamamin 5 ovitrellenin 7. Günü gebelik testi yaptım öylesine iki net çizgi çıkar saniyordudum iğne etkisi ile ama çizginin biri çok silik çıktı daha 7. Günü iğnenin endiselendim etkisine 10 11 gün diyorlardı cidden 7mi iğne etkisi 7 olan var mı 😅

Merhaba mesajına denk geldim. Bugun asilamamin 5 ovitrellenin 7. Günü gebelik testi yaptım öylesine iki net çizgi çıkar saniyordudum iğne etkisi ile ama çizginin biri çok silik çıktı daha 7. Günü iğnenin endiselendim etkisine 10 11 gün diyorlardı cidden 7mi iğne etkisi 7 olan var mı 😅
Gülüm anlaşıldı 👌 ovitrelle iğne içinde gebelik hormonu var ondan silik çıkıyor ama tutmuşta olabilir kötü düşünmek yok :) ama iğne etkisi 10 gün kadar devam edebilir o yüzden sen test gününde yap bidaha yapma bence gebelik testi modun çok düşer ben çok yaptım bu tedavileri stres yapma içinde hamilelik hormonu var ovitrellenin içinde sen ovulasyonda yapsan gebelik testi de yapsan çizgi çıkar :)

Gülüm anlaşıldı 👌 ovitrelle iğne içinde gebelik hormonu var ondan silik çıkıyor ama tutmuşta olabilir kötü düşünmek yok :) ama iğne etkisi 10 gün kadar devam edebilir o yüzden sen test gününde yap bidaha yapma bence gebelik testi modun çok düşer ben çok yaptım bu tedavileri stres yapma içinde hamilelik hormonu var ovitrellenin içinde sen ovulasyonda yapsan gebelik testi de yapsan çizgi çıkar :)
Ama silikti dikkatli bakınca görünüyordu sadece yani etkisi 7 günde geçer mi bu zıkımın🤣

Ama silikti dikkatli bakınca görünüyordu sadece yani etkisi 7 günde geçer mi bu zıkımın🤣
Herkeste cok farklı max.10 gün ben 9. Güne kadar 10 güne kadar da etkisini görürdüm o yüzden sabırlı ol lütfen kendini yıpratma çok :) hemen sevinme ama üzülme de allaha bırak 🙏🏼

X