Gebelik testi/ dondurulmuş embriyo

Bezelyee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2020
166
53
26
Kızlar merhaba.. Perşembe günü dondurulmuş embriyo transferim oldu. 4. Gün embriyosu bugün 5. Günü akşam 4 gibi test yaptım böyle çıktı ne diyorsunuz benim gibi çıkan var mı?
IMG_20240730_172350_340~2.jpg

5.gün çok erken tabi ki ama ovitrelle kullanmadıysan pozitif 10.günden önce kan vermeyın düşük çıkarsa strese gırersenız günün de verin

Ben de Perşembe transfer oldum, yarın 6. Günüm. Bi denemek istiyorum ama insan korkuyor
Bende çok korktum annemin ısrarıyla yaptım hemde saat 16 da kesin dedim varsa bile çıkmaz üzülürüm diye düşündüm.. bilmiyorum sabah bir daha yapacağım inşallah benimki de sizinki de olmuştur tutunmustur hayırlısı olsun 🌸

5.gün çok erken tabi ki ama ovitrelle kullanmadıysan pozitif 10.günden önce kan vermeyın düşük çıkarsa strese gırersenız günün de verin
Ovitrelle kullaninca etkisi ne zaman geciyor? Bir de maksimum kac cikar kanda sadece ovitrelle ile? Ilerde cok kafama takicam bunu eminim bir bilen varken sorayim :)

Ovitrelle kullaninca etkisi ne zaman geciyor? Bir de maksimum kac cikar kanda sadece ovitrelle ile? Ilerde cok kafama takicam bunu eminim bir bilen varken sorayim :)
Ovitrelle etkisi 10 gün sürüyor kaç çıkar bıkmıyorum tabi ki ama çok yüksek olacağını sanmıyorum😅

Kızlar merhaba.. Perşembe günü dondurulmuş embriyo transferim oldu. 4. Gün embriyosu bugün 5. Günü akşam 4 gibi test yaptım böyle çıktı ne diyorsunuz benim gibi çıkan var mı?
Eki Görüntüle 3459159
Yaaaa Maşallah 🧿 🥹🤰🏻 ben burdayım diyo minik … Yarın da benim transferim var manifestliyorummm inşallah bende hamileyim postu açabilirim ❤️

X