Gebeliğe Hazırlık Gebelik testi çok silik çıktk

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba sonucunuz nedir? dün bende bariz ikinci çizgi pembe çıktı. bugğn negatif. hiçbirşey anlamadım ne yapmam gerekiyor acaba

merhaba sonucunuz nedir? dün bende bariz ikinci çizgi pembe çıktı. bugğn negatif. hiçbirşey anlamadım ne yapmam gerekiyor acaba
Merhaba arkadaşım reglin kaç gün gecikti kan vermeye gittin mi ben yarın gidecem doktora hala adetim gelmedi 15 gün oldu gecikeli bu ay da soğan kürünü denemiştim acaba ondan mı gecikme oldu tam da anlayamadım kan vermiştim ondan da bişey çıkmadı bakalım yarın öğreneceğim

5 gün geçti, bu akşam gideceğim

innşallah ya bakalım haber vereceğim sonra negatif çıkması beni çok şaşırttı. önce pozitiif sonra negatif çok tuhaf geldi bakalım
İçini ferah tut canım herşeyin hayırlısı olsun hakkımızda Rabbim tez vakitte evlat sahibi olmak isteyene versin inşallah

te

testi yapıp direkt çıktım hastaneden internette negatif diyor, kasette neden çift çıktı hiç anlamış değilim..
İlginç yorum yapamıyorum bende belkide var daha yeni oluşuyor o da olabilir bi kaç gün bekle reglin gelmezse tekrar git kan vermeye en doğrusu o olacak sanırım

malefes negatif ama iki gün sonra tekrar kan vermeye gidin benim de adetim 2.gün gecikti bende yarın kan vereceğim çok silik hayalet çizgi benimkide inşallaj

malefes negatif ama iki gün sonra tekrar kan vermeye gidin benim de adetim 2.gün gecikti bende yarın kan vereceğim çok silik hayalet çizgi benimkide testim
inşallah hayırlı haberler alırsınız

Kızlar dün adet günümdü dün yaptım yapar yapmaz baktım hiç bişey yoktu ilerleyen zamanlarda baktım böyle olmuş acaba bişey var mı siz benim gördüğüm 2. Çizgiyi görüyor musunuz

Eklentiler

• IMG_20240918_102115.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 12
Kızlar dün adet günümdü dün yaptım yapar yapmaz baktım hiç bişey yoktu ilerleyen zamanlarda baktım böyle olmuş acaba bişey var mı siz benim gördüğüm 2. Çizgiyi görüyor musunuz
Evet canım çizgi gözüküyor ama test yaptığın anda ilk 5 dakikası önemli. Tekrar test yap istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…