Menopoz Gebelik testi clear pink

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Adetiniz geçti mi yoksa daha var mi benim de geçen ay adetten bir gün önce 24 çıktı iki gün sonra maalesef düştü ama moralinizi yüksek tutun bence ben değeri 6 dan yükselen bile duydum bir de sizin idrarda da çıkmış Buda güzel bir şey bende çıkmıyordu inşaAllah sağlıklı olur devam eder

Allah razı olsun canım, hesaplarima göre tam adet günü ama ben pkoluyum yani net bi adet günüm yok o yüzden kestiremiyorum

Allah razı olsun canım, hesaplarima göre tam adet günü ama ben pkoluyum yani net bi adet günüm yok o yüzden kestiremiyorum
Değerin bi önemi yok diye biliyorum önemli olan artıp artmamasıdır zaten çok çok düşük değer ile bile hamileliği devam eden insanlar var burda en güzel etken moral ve dikkat o yüzden tahmini adet gününüz ise biraz da geçince değerin artması gerek güzel haberlerini bekliyoruz pazartesi bir daha kan verirsin o zamana kadar da zaten kanaman olmazsa bil ki artıyordur

Cumartesi bidaha kan vericem canım Allah razı olsun rabbim hepimize nasip etsin

Cumartesi bidaha kan vericem canım Allah razı olsun rabbim hepimize nasip etsin
Hemen bakıcaz değere diyorsun yani heyecan dorukta güzel haberler ile gel inşaAllah amin inşaAllah bende bekliyorum adete üç gün kaldı bir tarafım hamilesin bir tarafım da yok diyor bakalım geçen ay ki hayal kırıklığımdan sonra çok heves etmek beni sadece yoruyo

Canım muhtemelen yenidir 2 günde bir 2 katına çıkarsa sağlıklı bir gebelik denir içini ferah tut sağlıklı bir gebelik olsun ins korkma

Valla çok moralim bozuk bide adet sancısı gibi bir sancı oluyor arada , rabbim yardımcım olsun sevinemiyorum bile

Merha a bende dun test yaptim evde cikti ondan sonra bu salgina ragmen birde kronik hastaligimda var gidip ozelde Kan verdim AMA degeri tam anlayamadim 19 gun gecti reglim

128 bin olmaz cnm 128 dir o bende lab teknikeriyim

Canım senin degerin bayan iyi hamilelik var dikkatli olmalısın bol sıvı meyve alıp dinlen şu karantina geçince gidip baktirirain

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…